Heroes of the Storm čakajú noví hrdinovia, skiny a mapa

Heroes of the Storm čakajú noví hrdinovia, skiny a mapa

 

Je na čase začať zbierať esencie!

Blizzard oznámil nové pripravované zmeny do svojej MOBA hry Heroes of the Storm. K tradičným mapám sa pridá jedna špeciálna s názvom The Lost Caverns. Je špecifická iba jednou linkou a eliminovanými čiastkovými úlohami mapy. Úvodná ochranná a uzdravovacia zóna bude taktiež odstránená. Cieľom je dosiahnuť, aby hráči bojovali len medzi sebou a nemali žiaden dôvod vracať sa späť k svojmu jadru. Na liečenie budú slúžiť malé oltáre, kde sa budú pravidelne objavovať regeneračné gule. Strategicky boli pridané aj početné oblasti vhodné na ukrytie a prepadnutie.

Vznik tejto mapy odôvodnil Blizard tým, že chcel dať príležitosť pre intenzívnejšie bitky jednotlivým tímom. The Lost Caverns bude dostupná s najbližším veľkým patchom, avšak hráči si ju budú môcť zahrať iba v móde Custom games, teda keď si danú hru vytvoria.

Do Heroes of the Storm pribudnú v najbližšej dobe aj nový hrdina a nové skiny. Nexus privíta nového člena Dehaku, primal zerga z hry Starcraft II: Heart of the Swarm, posadnutého zbieraním esencií, ktorý verí, že zmena je nevyhnutná pre prežitie. V Heroes of the Storm zaujme pozíciu Melee Warriora. Známy je aj jeho prvý skin, ktorým je Mecha Dehaka. Nových skinov sa dočkajú aj healer Lili a warrior Artanis.

Náhľady na nového hrdinu a skiny si môžete pozrieť vo videu.

Zdroj: battle.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk