Po piatich rokoch sa Diablo II dočkalo aktualizácie

Po piatich rokoch sa Diablo II dočkalo aktualizácie

 

Blizzard sa asi naozaj zbláznil. Diablo 2, hra z roku 2000, dnes dostala aktualizáciu po viac ako piatich rokoch. Čo tým vývojári sledujú?

Diablo 2 naposledy dostalo aktualizáciu v roku 2011 pod označením 1.13d. No dnes sa udiala nečakaná vec. Diablo 2 sa dočkalo novej aktualizácie 1.14. V aktualizačných poznámkach od vývojárov sa môžeme dočítať, čo vlastne tento patch prinesie. Posledná aktualizácia je zameraná na systémové chyby a podporu nových operačných systémov. Vývojári taktiež začali pracovať na zlepšení detekcie cheaterov a na ochrane proti hackom.

Diablo 2 má stále po celom svete veľkú komunitu a ďakujeme za to, že túto hru stále hráte a bojujete spolu s nami. Tento príbeh začína tým, že Diablo 2 budete môcť hrať na moderných platformách, ale tu neskončí! Vidíme sa v Sanctuary, dobrodruhovia!

DiabloII.net, patch Notes

Nebol by to PC Gamer, keby za všetkým niečo nehľadal. Web špekuluje o tom, prečo Blizzard minulý rok hľadal nových softvérových inžinierov a rovnako o tom, že po Diablo 2 budú následovať hry ako napríklad Warcraft 3 či StarCraft. Nechajme sa teda prekvapiť!

Zdroj: PC Gamer, DiabloII.net, Battle.net, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk