Humble Bundle odetý do šiat Hviezdnych Vojen

Humble Bundle odetý do šiat Hviezdnych Vojen

 

Ak ste fanúšikom Hviezdnych Vojen a radi podporíte dobrú vec, istotne vás poteší ponuka, ktorú si pre vás pripravili v Humble Bundle. Tento mesiac ide už o druhý balík hier, ktorý vyčarí úsmev nejednému fanúšikovi vesmírnej ságy. Čím nás prekvapí jeho obsah tentokrát?

  • Humble Bundle je aj tento krát rozdelený (ako tomu býva zvykom) na tri stupne. V prvom dostanete štyri hry a to Star Wars Rebellion, Star Wars: X-Wing Alliance, Star Wars: X-Wing vs. Tie Fighter a Star Wars: Galactic Battlegrounds Saga.
  • Druhý rovnako bohatý stupeň, bude obsahovať Star Wars: X-Wing Special Edition, Star Wars: Tie Fighter Special Edition a Star Wars: Knights of the Old Rebuplic spolu s druhým pokračovaním. Zároveň aby to nebolo málo, dostanete 75% zľavu na všetky hry s tematikou Hviezdnych Vojen v obchode Humble Bundle.
  • Tretí stupeň obsahuje už len dve hry, no za to ide o zvučnejšie tituly. A to Star Wars: Empire at War a kompletnú ságu Lego Star Wars. Na zakúpenie balíku máte 14 dní tak sa rýchlo poponáhľajte!

 

Zdroj: humblebundle.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk