Dočkáme sa Rock Band 4 aj na PC?

Dočkáme sa Rock Band 4 aj na PC?

 

Pred viac ako polrokom sa vývojári gitarovej hry Rock Band 4 nechali počuť, že port pre platformu PC nikdy nevyjde. Po určitom čase svoj názor prehodnotili a to, či si túto hru zahráme na PC, bude aj v rukách hráčov.

V júni minulého roku priniesol server PC Gamer správu, kde vývojári z Harmonix vysvetľovali, prečo nemôže vyjsť Rock Band 4 na PC. Majitelia konzol sa istotne novej gitarovej hre potešili, no PC hráčom ostali iba oči pre plač. Dnes ale svitla iskierka nádeje, keď nečakane Harmonix vytvorili crowfundingovú kampaň na podporu portu pre PC. Tentokrát je to len na nás hráčoch, či sa dočkáme PC portu tejto hry, ktorá nepriamo súperí s Guitar Hero o pomyselný gitarovo-herný trón. 

Cieľom kampane je nemalá suma 1 500 000 amerických dolárov, čo predstavuje naozaj veľkú čiastku. Celá kampaň potrvá do 6. apríla 2015 a môžete prispieť sumou už od 10 dolárov až po 25 000 dolárov. PC verzia bude dokonca disponovať Steam Workshop podporou, takže kreativite sa medze klásť nebudú. Mimochodom, viete, že hudobné nástroje z hry Rock Band použil jeden šikovný streamer vo svojom vysielaní miesto herného ovládaču? Viac sa dozviete v tomto článku: Hráč svojím bubnovaním zabil raid bossa v Destiny.

Zdroj: PC Gamer, fig.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk