Bojiská Heroes of the Storm vítajú novú čarodejnicu Li-Ming

Bojiská Heroes of the Storm vítajú novú čarodejnicu Li-Ming

Li-Ming je rebelská čarodejnica, ktorá v Heroes of the Storm poriadne zamieša kartami. Jej schopnosti jej umožnia rýchlo sa zbaviť akéhokoľvek nepriateľa.

Táto čarodejnica je riadne číslo, ktorej nebezpečenstvo tkvie v jej rôznorodom arzenále schopností. Veď posúďte sami:

  • Critical Mass (trait schopnosť) spôsobí, že keď sa bude podieľať na zabití nepriateľa, cooldowny všetkých jej schopností sa po jeho smrti obnovia.
  • Magic Missiles odpália na určenú lokáciu tri strely a každá z nich spôsobí zasiahnutému nepriateľovi poškodenie.
  • Arcane Orb naberá po vyčarovaní na sile, ktorá môže byť až trojnásobne vyššia - ako keby narazila do nepriateľa z bezpostrednej blízkosti.
  • Teleport umožní čarodejnici teleportovať sa na krátke vzdialenosti.
  • Disintegrate (ultimátna schopnosť) je veľký lúč energie, ktorý dve a pol sekundy zraňuje všetkých zasiahnutých nepriateľov.
  • Wave of Force (ultimátna schopnosť) odhodí nepriateľov, ktorých zasiahne v cieľovej oblasti.

Okrem nového hrdinu má Heroes of the Storm aj novú udalosť - Lunar Event. Bude trvať do 1. marca a do jej skončenia majú hráči možnosť kúpiť si pár zaujímavých tématických skinov na hrdinov alebo získať portrét Monkey Elder. Jedinou podmienkou je zahrať si 25 hier v akomkoľvek móde. Na začiatku každej hry sa počas festivalu bude môcť objaviť pre jeden z tímov opica a ak sa hráčom podarí ju chytiť, dostanú 100 goldov. Toto ale bude možné splniť iba raz denne.

Zdroj: battle.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk