Poznáme systémové požiadavky PC verzie Rise of the Tomb Raider

Poznáme systémové požiadavky PC verzie Rise of the Tomb Raider

 

Iba včera sme vás na našich stránkach informovali o dátume vydania najnovšieho pokračovania série Tomb Raider na PC, ktorý je stanovený na 28. január 2016. Dnes už poznáme aj systémové požiadavky, ktoré váš počítač rozhodne veľmi nezaťažia.

Na rozdiel od konzolových hráčov, ktorí nemusia riešiť podobné veci, ako sú systémové požiadavky hry, niektorých hráčov na starších počítačoch práve tieto informácie zaujímajú najviac. Nový Tomb Raider je nepochybne hrou, na ktorú mnoho PC hráčov netrpezlivo čaká, nakoľko hra získava skvelé ocenenia od mnohých recenzentov, čo značí, že ide o naozaj skvelú hru.

Zaujímavosťou je, že spoločnosť Square Enix vydala iba minimálne požiadavky pre hranie tejto hry, ale ani slovkom sa nezmienili o odporúčanej zostave. Samozrejme, odporúčané požiadavky na hardware sú často subjektívne a nie vždy úplne presné, no ponúknutie informácie iba o minimálnych požiadavkách je zvláštne a nie príliš smerodajné. Je však možné, že tvorcovia túto informáciu časom doplnia. 

Minimálne systémové požiadavky pre hru Rise of the Tomb Raider

  • OS: Windows 7 64bit
  • Procesor: Intel Core i3-2100, alebo AMD ekvivalent
  • Pamäť: 6 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GTX 650 2GB, alebo AMD HD7770 2GB
  • DirectX: Verzia 11
  • Miesto na disku: 25 GB voľného miesta

Ako môžete vidieť, požiadavky naozaj nie sú náročné a pravdepodobne drvivá väčšina z vás ich poľahky spĺňa. Pre potešenie oka vám prinášame aj zopár 4K sceenshotov, ktoré nedávno vypustili do sveta tvorcovia hry.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk