Lara Croft dorazí s najnovším dobrodružstvom na Steam už v januári

Lara Croft dorazí s najnovším dobrodružstvom na Steam už v januári

 

Pokiaľ nevlastníte Xbox 360 alebo Xbox One a neviete sa dočkať, kedy vašu knižnicu doplní najnovšie pokračovanie série Tomb Raider, prinášame vám odpoveď. Majitelia PlayStation 4 si však budú musieť počkať o čosi dlhšie.

Zatiaľ sa k dátumu vydania PC verzie Rise of the Tomb Raider oficiálne nevyjadrili ani Crystal Dynamics, ani Square Enix. Oficiálne je dátum vydania stanovený na "niekedy začiatkom roka 2016". Začiatkom tohto mesiaca sa však už klasicky začali internetom šíriť rôzne informácie a jedna z nich hovorí o presnom dátume vydania, ktorým by mal byť 29. január 2016. Táto správa však zatiaľ zostáva nepotvrdenou, preto ju treba brať s rezervou. To, že hra príde na pulty Steamu v januári budúceho roku, však vieme zo samotného Steamu, na ktorom už stojí veľké "Available: January 2016".

Ešte v minulom roku boli ohľadom hry mnohé nejasnosti, a to najmä o exkluzivite výhradne pre Xbox. Neskôr sa však toto nedorozumenie dodatočne vyjasnilo s vysvetlením, že ide iba o časovo obmedzenú exkluzivitu pre majiteľov Xboxov a hráči na ostatných platformách si tento titul vychutnajú až po určitom čase. V súčasnosti si Rise of the Tomb Raider už vychutnávajú majitelia Xboxov, PC hráči si budú musieť počkať do januára a majitelia konzoly PS4 do vianočných prázdnin budúceho roka. 

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk