Tragédia roka Raven's Cry sa vracia so sľubmi vývojárov a zmeneným názvom

Tragédia roka Raven's Cry sa vracia so sľubmi vývojárov a zmeneným názvom

 

Pirátsky horor, ktorý hororom ani nemal byť, sa vracia. Tentokrát má ísť už ale skutočne o kvalitné pirátske remeslo. Ale aspoň teda vraj.

Pravdepodobne najhoršia hra tohto roka vstáva z mŕtvych. Pôvodný titul Raven's Cry neprepadol v januári len u hráčov, ale taktiež u odbornej kritiky, ktorá ho zvozila pod čiernu zem s tými absolútne najnižšími možnými známkami (viď gamerankings, metacritic) a zanechala na smetisku herných dejín aj s tou jeho zabugovanosťou, nezmyselnou hratelnosťou, slabučkou grafikou a strašnou optimalizáciou. Štúdio Reality Pump Studios to ale nerozhodilo, pretože svojej hre verili a zároveň pochopili, že kritika má vlastne pravdu. Tak nadišiel čas opráv, ktorý dal vzniknúť novému titulu Vendetta: Curse of Raven's Cry.

Po dlhých siedmich rokoch tak tvorcovia dospeli ku skutočnému koncu vývoja a my dúfame, že toto ich nadšenie má základy aj v realite. Bolesti brucha z Raven's Cry nám totiž stále ešte neprestali. Nová verzia tohto pirátskeho RPG má priniesť vylepšenú grafiku, odstránené bugy, vypilovanejšiu hrateľnosť, lepší balanc jednotlivých herných zložiek, nové questy, vylepšené schopnosti hlavného hrdinu Christophera, lepšie ovládanie lode, nové obtiažnosti, vylepšené obchodovanie, robustný systém alchýmie, nové videá a cutscény a v neposlednom rade aj prepracovaný súbojový systém. Ako môžeme vidieť, hra dostane upgrade prakticky vo všetkom.

Vendetta: Curse of Raven's Cry má priniesť open-world zážitok v drsnom pirátskom prostredí. Nemá ísť o nič romantické a dobrodružné, ale o skutočne realistický pohľad do pirátskych reálií. Uvidíme, či sa štúdiu Reality Pump podarí napraviť si svoju povesť. Zatiaľ si pozrime nové obrázky a vypočujme dnes už legendárnu, ultra vulgárnu skladbu Hangin' Willie.

Zdroj: vendetta-game.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk