Tvorcovia Destiny vás odmenia za hranie

Tvorcovia Destiny vás odmenia za hranie

 

Každý, kto bude hrať Destiny odteraz až do decembra, získa od tvorcov bonus v podobe väčšieho množstva hernej meny Silver. Táto akcia je spojená v príchodom mikrotransakcií.

V poslednom Bungie Weekly Update oznámili tvorcovia túto novinku spojenú so získaním extra Silveru, teda hernej meny. Menu budete môcť následne uplatniť prostredníctvom mikrotransakcií v hre. Silver sa stal novou menou v Destiny, ktorú môžu hráči uplatniť v in-game obchode. Keď sa brány tohto obchodu 13. októbra otvoria, hráči budú môcť za túto menu nakupovať niektorý z 18 nových emótov. To, či sa do obchodu dostane aj niečo iné, zatiaľ zostáva záhadou.

Spoločnosť Bungie by mala v krátkej dobe oznámiť podrobnosti týkajúce sa ceny tejto in-game meny. Tvorcovia však z mikrotransakcií očakávajú obrovské zisky. Ďalej však ubezpečujú, že mikrotransakcie nijako výrazne neovplyvnia hru samotnú.

Veríme, že po tejto novinke, ktorá sa do tituludostane už čoskoro, sa bude na internete objavovať ešte viac zábavných videí, ako napríklad:

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk