DotA 2 privítala v poslednom update ďalšiu veľkú novinku

DotA 2 privítala v poslednom update ďalšiu veľkú novinku

 

Valve 3. októbra vydalo ďalší update pre mimoriadne obľúbený titul DotA 2. Vývojári v ňom priniesli Compendium na počesť tohtoročného jesenného šampionátu, ktorým spustia novú tradíciu - jeden šampionát v každom ročnom období. Update ale priniesol aj ďalšiu novinku a pár opravených chýb.

Zmena veží z triedy budov medzi creepov potrebuje ešte doladiť pár chybičiek. Posledný update hráčom znemožnil používať lektvary na veže. Opravených bolo viacero malých bugov, ktoré ale nie sú podstatné. Hlavným dôvodom tohto update bolo Compendium spolu s novinkou, ktorou sú mince na stávkovanie.

Zakúpením Compendia odomknete klasicky balík odmien, výziev a podobne, tentoraz k ním ale pribudnú aj mince. Tie môžu hráči staviť na výsledok svojho zápasu. V prípade že vyhrajú, získajú výhru, čo bude isté percento svojej stávky závislé od toho, koľko stavili ostatní hráči. Za tieto mince budú neskôr rozdávané sety, predmety a poklady. Mince môžu hráči získať okrem zákúpenia Compendia aj pomocou recyklovania predmetov alebo random dropov na konci každej hry.

Táto akcia vyvrcholí spomínaným jesenným šampionátom s prize poolom v hodnote 6 miliónov dolárov, o ktorom sme vás už informovali v tomto článku.

Zdroj: dota2.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk