Sci-fi Titanfall dosiahlo 10-miliónový míľnik

Sci-fi Titanfall dosiahlo 10-miliónový míľnik

 

Spoločnosť Respawn Entertainment oznámila na sociálnych sieťach, že ich hra presiahla hranicu 10 miliónov. To, či ide o počet predaných kusov, alebo počet hráčov, však zostáva záhadou.

Len včera na svoj Twitter účet pridal Vince Zampella, šéf firmy Respawn Entertainment, fotografiu zamestnancov jeho firmy, ako oslavujú tento míľnik s popisom "Oslavujeme 10 miliónov, všetkým ďakujeme, máme vás radi". Či ide o počet predaných kópií, alebo o počet hráčov, však zostáva záhadou. Pravdepodobne však pôjde o počet hráčov tejto hry. Minulý rok totižto firma vydala podobnú správu s číslom 7 miliónov a potvrdila, že ide o počet "unikátnych" hráčov.Momentálne si môžete Titanfall zahrať zdarma na svojom Xboxe ONE prostredníctvom EA acess, alebo na PC prostredníctvom Origin Game Time na 48 hodín zdarma.

Na internete sa taktiež objavujú špekulácie, že je iba otázkou času, kedy spoločnosť ohlási Titanfall 2. Prvý Titanfall si môžete zahrať na svojich Xboxoch alebo PC, avšak od jeho pokračovania sa očakáva, že bude multiplatformovou záležitosťou.

Zdroj: gamespot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk