Trailer plný akcie prezentuje beta verziu indie FPS Superhot

Trailer plný akcie prezentuje beta verziu indie FPS Superhot

Indie projekt Superhot, ktorý na Kickstarteri vyzbieral vyše 250-tisíc dolárov, je dosť kontroverzným titulom. Takéto množstvo financií sa mu podarilo získať vďaka svojmu originálnemu štýlu a plánovanej inovatívnej hrateľnosti.

Po kratšej odmlke sa štúdio Superhot Team opäť zviditeľnilo na E3, kde zverejnili gameplay demo. Dnes navyše spolu s novým trailerom vydali aj beta verziu tejto FPS. Je akýmsi poďakovaním práve backerom, ktorí na Kickstasteri podporili projekt finančnou čiastkou vyššou ako 40 dolárov. Ako píšu vývojári na svojom blogu, okrem týchto backerov si nik iný zatiaľ hru nebude môcť zahrať.

"Trochu sa hanbíme vydať nedokončenú hru, ale robíme to exkluzívne pre vás! Nie je žiaden spôsob, ktorým by sa dalo 'vkúpiť' do bety!" Ak ste teda podporili tento projekt sumou nad 40 dolárov, mali by ste dostať na e-mail steam kľúč do beta verzie.

Nám ostatným, ktorí sme tento projekt nepodporili, zostáva len hrať prototyp z roku 2013, ktorý je dostupný zadarmo na Kickstarter stránke tohto projektu. Ako dlho zatiaľ nie je isté, keďže dátum vydania Superhot nie je určený. Každopádne je ale dobré vidieť, že vývojári nezaháľajú a robia čo môžu, aby hráčom priniesli svoje očakávané dieťa čo najskôr.

Zdroj: kickstarter.com, pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk