Podporte vývoj The Bard's Tale IV a získajte skvelé hry zadarmo

Podporte vývoj The Bard's Tale IV a získajte skvelé hry zadarmo

 

Štúdio inExile Entertainment dnes spustilo kickstarter kampaň k hre The Bard's Tale IV. Okrem zvyčajných odmien, na ktoré sme si už pri herných projektoch mohli zvyknúť, si štúdio pripravilo malú zaujímavosť.

Tí, ktorí projekt The Bard's Tale IV podporia počas prvých 24 hodín, čiže do zajtra 15:00, si budú môcť zadarmo vybrať jednu z nasledujúcich skvelých hier - Zaklínač, Zaklínač 2 alebo Wasteland 2. Stačí prispieť sumou vo výške minimálne 20 dolárov (=18 eur). Odmenou bude teda nielen samotná digitálna verzia Bard's Tale 4, ale navyše aj jeden z troch spomínaných titulov.

Pri Wasteland 2 bude možné zvoliť si buď Steam, alebo GOG verziu hry, pri tituloch od štúdia CD Projekt RED pôjde iba o GOG verzie. Projekt môžete podporiť na tomto odkaze.

Kickstarter kampaň sa spustila na 30. výročie vydania pôvodného Bard's Tale. Hráčom chcú prostredníctvom kampane poďakovať za podporu a ukázať, že im naozaj záleží na fanúšikovskej základni. Cieľom kampane je 1 250 000 dolárov, pričom v dobre písania článku sa vyzbieralo už 288 000 dolárov, dá sa teda čakať, že počas zvyšných 38 dní sa cieľ podarí dosiahnuť.

Zdroj: kickstarter.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk