DICE oznámilo novinky: Tieto veci budú v Star Wars Battlefront chýbať

DICE oznámilo novinky: Tieto veci budú v Star Wars Battlefront chýbať

 

Už je asi všetkým hráčom jasné, že nový Star Wars Battlefront nepôjde úplne v stopách predchodcov. Samozrejme, bude s nimi zdieľať ten istý svet, ale okrem toho už veľa spoločných vecí nenájdeme. Pred časom DICE, štúdio stojace za vývojom tohto titulu oznámilo, že Star Wars Battlefront nebude obsahovať vesmírne bitky a zameriavanie hľadáčikom.

Dnes štúdio oznámilo dve ďalšie súčasti predchádzajúcich dielov, ktoré ale tento obsahovať nebude. Prvými sú čaty. Tie budú v Star Wars Battlefront absentovať, nahradí ich totiž iná funkcia, ktorou bude takzvaný partner. Každý hráč si bude môcť zvoliť jedného, ku ktorému sa bude môcť spawnovať.  Okrem spoločného spawnu budú mať títo partneri možnosť zdieľať aj výzbroj.

Druhou súčasťou, ktorá bude v Star Wars: Battlefront chýbať, budú triedy, ktoré avšak budú tiež nahradené inou funkciou. Počas hrania budeme môcť postupne odomykať rôznu výzbroj, ktorú bude môcť používať aj už vyššie spomenutý partner. DICE nám týmto spôsobom dáva možnosť vytvoriť si vlastnú triedu.

Sigurlína Ingvarsdottir, senior producentka nového Star Wars Battlefront, tieto zmeny oproti predchádzajúcim dielom odôvodnila tým, že vývojári chceli, aby tento titul nebol priamo porovnávaný s predchodcami, ale aby bol originálnym dielom štúdia DICE. Či je to ale dobrý nápad, to uvidíme až po vydaní hry.

 

Zdroj:  pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk