Novinky o novom Batmanovi: Bude poriadne brutálny

Novinky o novom Batmanovi: Bude poriadne brutálny

 

Nový Batman: Arkham Knight dostal od ESRB hodnotenie M (Mature = dospelí) za nemravné veci, nadávky a násilie. Čo však prinútilo nedať hre hodnotenie T (Teen)? Server Eurogamer si mierne preštudoval kritéria ESRB, na základe ktorých bolo hodnotenie M pridelené a vyzerá to tak, že nový Batman bude doposiaľ najbrutálnejší a najvulgárnejší. Pozor! Súhrn všetkých faktorov môže obsahovať spoilery.

 

"Akčná adventúra, v ktorej hráči prevezmú rolu Batmana a bojujú s chaosom v Gotham City. Hráči prechádzajú rôzne temné zákutia Gothamu, kde bojujú s lupičmi, skúmajú miesta činu zločinov a občas zachránia nejakého rukojemníka. Hráči sú zapojení do boja zblízka s použitím kopov, úderov, alebo pomôcok (batarangy a výbušniny, na ktoré sme si už zvykli a k boji neodvratne patria). Nepriatelia budú kričať bolesťou, ktorú im spôsobíte. Niektoré ťažšie vozidlá majú vo výzbroji guľomety, rakety, ktoré budete používať aj vy. V jednej misii budete dokonca niekoho za pomoci kolies vozidla mučiť. V hre bude viac krvi, ako bolo doposiaľ v predchádzajúcich dieloch. Hovorí sa dokonca o potokoch krvi alebo o krvavej izbe s operačným stolom a mŕtvolou uprostred. Hráči dokonca budú môcť strieľať na neozbrojených ľudí alebo rukojemníkov. V hre sa pravdepodobne objaví aj ženská nahota a veľa vulgarizmov, ktoré pravdepodobne bude používať aj samotný Batman, nakoľko sa v nadávkach objavilo slovo "gobshite", ktorým pravdepodobne Batman nazval Penguina."

Čo sa týka nahoty, nebolo zverejnené o koho pôjde, no väčšina z nás asi očakáva najviac, že uvidíme v plnej kráse Harley Queen, za ktorú si v predobjednávkovom DLC budeme môcť aj zahrať.

Zdroj:  pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk