Epic zvažuje prípravu Fortnite filmu

Epic zvažuje prípravu Fortnite filmu

 

O čom by však bol zostáva záhadou.

Fortnite je nie len Battle Royale fenoménom, ale aj dokonalým príkladom ako z hry spraviť hrateľnú reklamu na iné produkty. Kolaborácie, ktorých sa Fortnite dočkal sa dajú počítať v desiatkach a je vlastne problém sledovať o čom vlastne ten Fortnite je.

Preto vyznie správa o tom, že Epic Games zvažuje adaptáciu Fortnite do filmovej podoby na jednej strane štrašne bizarne a na druhej strane veľmi logicky. Logicky kvôli peniazom a bizarne kvôli otázke „O čom by tento film vlastne bol?“

Správy o uvažovaní Epic Games priniesol web The Information s jednoduchým odôvodnením. Fortnite zarába toľko peňazí, že Epic jednoducho nevie čo s nimi no na druhej strane nechce, aby ostali „len tak“ v banke.

Uvidíme teda, ako ďaleko sa tento nápad Epicu dostane. Musíme priznať, že film o sto hráčoch, ktorí idú súťažiť o tom, kto zostane ako posledný nie je veľmi atraktívny a filmové adaptácie hier stále nemajú až tak dobrú povesť. Ale tak...keď Epicu nebudú chýbať milióny dolárov, tak nám určite. Aspoň vieme, kam poputujú peniaze za kúpy Battle Passov a Fortnite skinov.  

Zdroj: TheInformation

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk