Druhej série Zaklínača sa na Netflixe dočkáme už 17. decembra, pozrite si plnohodnotný trailer

Druhej série Zaklínača sa na Netflixe dočkáme už 17. decembra, pozrite si plnohodnotný trailer

 

Ako sme očakávali, k odhaleniu dátumu premiéry druhej, taktiež osemdielnej série prišlo počas WitcherConu, online podujatia, ktoré vzniklo vďaka spojenej inciatíve poľských vývojárov z CD Projektu RED a Netflixu.

Druhá séria Zaklínača debutuje na streamovacej platforme Netflix už 17. decemba 2021, teda v podobnom čase ako prvá séria, ktorá tiež vyšla pred Vianocami dva roky dozadu. Okrem dátumu sme sa dozvedeli aj názvy jednotlivých epizód, teda až na tú poslednú ôsmu, ktorá má byť očividne prekvapením. V každom názve sa vraj ukrýva nápoveda, o čom daný diel Zaklínača bude, takže môžete hádať, ak máte chuť.

Prvých sedem epizód sa má volať nasledovne:

  1. A Grain of Truth (Zrnko pravdy)
  2. Kaer Morhen
  3. What is Lost (Čo je stratené)
  4. Redanian Intelligence (Redanská rozviedka)
  5. Turn Your Back (Nestaraj sa)
  6. Dear Friend (Drahý priateľ)
  7. Voleth Meir
  8. ...

Asi najviac seriálových fanúšikov, samozrejme, potešil plnohodnotný trailer na druhú sériu. Minulý mesiac nás Netflix navnadil veľmi krátkou upútavkou a tušili sme, že k odhaleniu niečoho poriadneho príde až počas WitcherConu.

Okrem toho bol stream plný rôznych rozhovorov a hudobných vystúpení v podaní folklórnej skupiny Percival, ktorá sa podieľala na soundtracku k tretiemu Zaklínačovi od CDPR. Interview zasa poskytli napríklad hlavné hviezdy seriálu vrátane Henryho Cavilla, ktorý stvárňuje bielovlasého Geralta z Rivie, a na svoje si prišli aj priaznivci z hernej domény, keď vývojári z CD Projektu RED nostalgicky spomínali na svoje začiatky s prvým herným Zaklínačom. 

Dlho očakávaný WitcherCon je teda za nami, záznam si môžete pozrieť napríklad na YouTube, ak ste nestihli sledovať livestream. Ste spokojní, ba nadšení? Alebo, naopak, sklamaní, pretože vám tam niečo chýbalo? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: Netflix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk