CD Projekt RED a Netflix spojili sily, aby fanúšikom Zaklínača priniesli virtuálny festival WitcherCon

CD Projekt RED a Netflix spojili sily, aby fanúšikom Zaklínača priniesli virtuálny festival WitcherCon

 

Nie, nevidíte dvojmo; herný aj filmový zaklínač sa objavili na jednom obrázku a nejde o žiadnú fanúšikovskú fotomontáž!

Ak si myslíte, že nič lepšie ako Geralt v podaní Douga Cockla neexistuje, ste na omyle. Rovnako sa mýlia aj tí, ktorí si myslia, že neexistuje nič lepšie ako Biely vlk v podaní Henryho Cavilla. Vďaka spolupráci streamovacieho giganta Netflix a poľského vývojárskeho štúdia CD Projekt RED sa totiž obaja zaklínači, herný aj filmový, objavia bok po boku (aspoň teda metaforicky) na prvom WitcherCone, ktorý autori nazývajú „globálnou oslavou značky Zaklínač“.

On-line WitcherCon prebehne formou dvoch streamov, ktoré sa uskutočnia 9. a 10. júla, pričom oba predstavia úplne rozdielny obsah.Podľa oficiálnej webstránky nás čaká večer plný prekvapení a exkluzívnych odhalení. Stream si pritom budete môcť naladiť na oficiálnych kanáloch CDPR aj Netflixu.

Bohužiaľ, na webe WitcherConu sa jasne píše, že nemáme očakávať odhalenie novej zaklínačskej videohry, takže netreba mať v tomto smere veľké očakávania. Napriek tomu pôjde nepochybne o zážitok, tešiť sa totiž môžeme na nové informácie ohľadom druhej série Zaklínača (plnohodnotný trailer, nielen krátka ukážka, je takmer istá vec) a animovaného seriálu z univerza Zaklínača, o ktorom zatiaľ vieme skutočne pramálo.

Medzi hosťami panelovej diskusie budú ľudia, ktorí sa podieľali na tvorbe videoherného aj televízneho Zaklínača, je teda pravdepodobné, že prítomný bude aj sám Andrzej Sapkowski. Už dlho sa hovorí o tom, že poľský spisovateľ pracuje na ďalšom zaklínačskom románe, takže ktovie – možno sa dočkáme veľkého odhalenia práve v tomto smere, keď už s novou hrou rátať nemáme.

Zdroj: Gamesite.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk