Halo séria už predala 81 miliónov kópií a seriál sa presúva do služby Paramount+

Halo séria už predala 81 miliónov kópií a seriál sa presúva do služby Paramount+

 

Drobná aktualizácia.

Spoločnosť Paramount prezradila, že sa jej podarilo získať práva na chystaný Halo seriál, ktorý mal prísť do služby Showtime. Po novom sa však stane súčasťou predplatenej služby Paramount Plus. Showtime však zostáva pri projekte v producentskej role.

Podľa informácií, ktoré sme sa dozvedeli vo zverejnenej správe je produkcia prvej série seriálu dokončená na 55-60% a vydania by sme sa mali dočkať v prvom kvartáli 2022, pričom Master Chiefa si zahrá herec Pablo Schreiber. „Seriál ponúkne vzrušenie podobné hraniu hier spolu s oveľa hlbším emocionálnym zážitkom okolo vojakov Spartan, ľudí, ktorí boli chemicky a geneticky upravení na supervojakov.“

Okrem toho sme sa v správe dozvedeli ešte jednu zaujímavú informáciu. Séria Halo predala už viac ako 81 miliónov kópií a to naprieč jedenástimi „veľkými“ hrami, medzi ktoré spadajú hlavné FPS hry a dvojica strategických Halo Wars hier.

Najpredávanejšou Halo hrou je pravdepodobne stále Halo 3, ktorý predal 14,5 milióna kópií a najmenej predávanou hrou v sérii je podľa dostupných štatistík remake prvého dielu, Halo: Combat Evolved Anniversary s 2,43 miliónmi predaných kópií.

Zdroj: Paramount

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk