Seriál The Last of Us dostal od HBO „zelenú“

Seriál The Last of Us dostal od HBO „zelenú“

 

Môže sa tak začať produkcia.

V marci sme sa dočkali ohlásenia, že dnes už kultová hra The Last of Us z roku 2013 od štúdia Naughty Dog sa dočká seriálovej adaptácie, na ktorej pracuje tvorca seriálu Černobyľ Craig Mazin, no jej výkonným producentom a scenáristom je vice-prezident Naughty Dog Neil Druckmann.

Okrem nich sa na seriáli podieľajú aj Carlyn Strauss (Černobyľ, Game of Thrones), prezident Naughty Dog Evan Wells a zo strany Playstation Productions sú to Qizilbash a Carter Swan.

A pre všetkých, ktorí sa na tento seriál tešia ako seriálovú udalosť desaťročia máme dobrú správu. Vedenie HBO schválilo scenár a požehnalo produkciu tohto projektu: „Craig a Neil sú vizionári, ktorí fungujú vo vlastnej lige. Vďaka ich prítomnosti spolu s Carolyn Strauss, tento seriál si určite nájde priaznivcov medzi vernými fanúšikmi série The Last of Us a aj medzi ľuďmi, ktorí neprišli do styku s touto sériou,“ prezradila programová vice-prezidentka HBO Francesca Orsi.

„Sme nadšení, že sme sa spojili s Naughty Dog, Sony a Playstation, aby sme vytvorili tento epický a pohlcujúci príbeh.“

Seriál sa má sústreďovať na udalosti prvej hry a zatiaľ nie je známe obsadenie a ani to, kedy presne sa dočkáme jeho vydania.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk