Drsná príprava Henryho Cavilla pre rolu v Zaklínačovi: Výsledok bol taký, že jeho svaly trhali brnenie

Drsná príprava Henryho Cavilla pre rolu v Zaklínačovi: Výsledok bol taký, že jeho svaly trhali brnenie

 

Už v Supermanovi mal Henry postavu, ktorú mu muži závideli a ženy sa po nej išli roztrhať, no aby ako Geralt z Rivie pôsobil čo najdrsnejšie, dohnal celú prípravnú fázu až do extrému.

Vo večernej šou Grahama Nortona Cavill prezradil, že tri dni takmer vôbec nepil, aby mal „tenšiu kožu“, čo vo výsledku ešte viac zdôrazní svalstvo. Pokožka sa totiž tesnejšie obopne okolo tkaniva, vďaka čomu svaly ešte viac vyniknú.„Viete, diéta je náročná, ste hladní,“ citoval britský portál unilad.co.uk Cavilla, ktorý pre rolu v Zaklínačovi očividne makal ako zmyslov zbavený. „Keď sa však tri dni dehydratujete, dostanete sa až do štádia, v ktorom okolitú vodu priam cítite,“ vysvetlil známy herec.

Samozrejme, voda je pre život potrebnejšia než jedlo, a tak herec musel nejaké tekutiny prijímať – výrazne však znížil ich množstvo. Prvý deň vypil len liter a pol vody, druhý deň len pol litra a tretí deň už nepil nič. Na štvrtý deň sa nakrúcala známa scéna vo vani, ktorá nám pripomenula tú vo videohernej adaptácii Zaklínač 3.

Ak vás, nedajbože, teraz láka vyskúšať „Cavillovu“ metódu doma, musíme vás upozorniť. Nielenže to je to nebezpečné, ale, ako odhalil samotný predstaviteľ Geralta z Rivie, budete sa cítiť ako ten „najmizernejší človek na svete.“

Tréningová fáza však musela byť, ako celok, veľmi efektívna, pretože Cavill nabral toľko svalovej hmoty, že ešte počas nakrúcania mu museli meniť jeho kožený kostým. Svaly ho totiž neustálym omínaním trhali.

Tak, čo si myslíte vy? Oplatilo sa Henrymu všetko to trápenie? Stvárnil zaklínača k spokojnosti fanúšikov? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: unilad.co.uk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk