Ďalší zdroj potvrdzuje: Seriál The Witcher nebude nič pre deti

Ďalší zdroj potvrdzuje: Seriál The Witcher nebude nič pre deti

 

Televízna producentka pripravovaného seriálu Zaklínač potvrdila v rozhovore pre Entertainment Weekly niekoľko zaujímavých faktov.

Boj s monštrami, takmer hororová atmosféra a žiadny zloduch. Taký bude The Witcher Netflix Series.

The Witcher zostáva verný svojím knižným predlohám a rozhodne si servítku pred ústa dávať nebude. Naše obrazovky budú plné krvavých súbojov s monštrami všetkého druhu, vášnivého sexu, ale prežijeme aj rôzne vzťahové patálie, či zradu.

V seriáli sa podľa producentky Hissrichovej môžeme tešiť najmä na prepracovanosť monštier, ktorých bude vraj viac ako očakávame, takže o napínavú, temnú atmosféru by nemala byť núdza.  

Geralt je predsa lovec monštier, takže už od začiatku sa sústredíme na to, aby tento mechanizmus bol čo najprepracovanejší. Myslím, že ľudia budú prekvapení, aké množstvo monštier sa v seriáli objaví a ako budú integrované do príbehu.

Lauren Hissrich, televízna producentka

Prvá séria seriálového príbehu si má brať inšpiráciu z krátkych príbehov odohrávajúcich sa ešte pred knihami a tým pádom aj pred hrami. Podľa všetkého si chcú tvorcovia seriálu (tak trochu) vyšliapať svoj chodníček, akokoľvek im to okolnosti dovolia, a ukázať fanúšikom opäť trocha odlišný pohľad na tento fantastický svet. Minimálne v prvej sezóne.

„V seriáli v podstate nebude žiadny zloduch. Postavy, ktoré budete nenávidieť a bude sa zdať, že sú absolútne zlé môžu byť motivované niečím, čo bude v skutočnosti veľmi ľudské a emocionálne.“

Zdroj: pcgamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk