Natáčanie seriálového Zaklínača sa končí

Natáčanie seriálového Zaklínača sa končí

 

Henry a spol. môžu ísť oddychovať.

V živote prípravy seriálu Zaklínač, ktorý produkuje spoločnosť Netflix, nastal veľmi dôležitý moment. Herci a štáb hlásia hotovo. Teda pre väčšinu ktorých sa týkalo natáčanie. Herci, ktorí sa na príprave seriálu podieľali totiž začali na svojich súkromných účtoch na sociálnych sieťach zdieľať rôzne príspevky, ktorými sa lúčili s ďalšími kolegami zo štábu a web Redanian Intelligence, ktorý sa zaoberá výlučne mapovaním natáčania tohto seriálu hlási, že v Hotsy Totsy bare v Budapešti sa uskutočnila rozlúčková párty.

Zdá sa teda, že všetko ide podľa plánu. Teda zatiaľ. Už pred začiatkom natáčania v minulom roku sa objavili správy, že plán je mať všetok materiál natočený do konca mája alebo júna, čo by malo zabezpečiť dostatočný čas v postprodukcii, aby sa pridali vizuálne efekty, všetko postrihalo, pridali rôzne prvky a následne vydalo.

Už pred niekoľkými týždňami sa finančný šéf Netflixu vyjadri, že s vydaním seriálu rátajú do konca tohto roka, takže ak to všetko pôjde takýmto tempom, tak pravdepodobne všetko stíhajú.

Zdroj: Instagram/PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk