Dragon’s Dogma dostane Netflix animovaný seriál

Dragon’s Dogma dostane Netflix animovaný seriál

 

Ten skráti čakanie na prípadný druhý diel.

Spoločnosť Netflix oznámila, že momentálne pracuje na príprave animovaného filmu na motívy populárnej RPG hry od Capcomu Dragon’s Dogma. Tá vyšla ešte v roku 2012 na Xbox 360 a Playstation 3 a následne sa dočkala aj next-gen verzií a taktiež aj PC portu. Momentálne očakávajú príchod hry aj fanúšikovia konzoly Nintendo Switch, nakoľko v apríli sa táto hra ukáže aj na tejto platforme.

„Založená na populárnej RPG hre Dragon’s Dogma od spoločnosti Capcom bude táto hra prevedená do animovanej podoby. Príbeh bude nasledovať muža, na ceste nájsť draka, ktorý ukradol jeho srdce. Počas jeho cesty je znovuzrodený ako „Arisen.“ Je to príbeh o mužovi, ktorý je prenasledovaný démonmi, ktoré reprezentujú sedem smrteľných hriechov.“ Tak dúfajme, že to dopadne minimálne tak dobre ako Castlevania. 

Nie je to síce pokračovanie tejto skvelej RPG hry, no aj tak to určite fanúšikov poteší. Môžu si tak skrátiť čakanie, nakoľko režisér prvého dielu, ktorý nedávno dokončil Devil May Cry 5 prezradil, že je veľmi pravdepodobné, že sa dočkáme druhého dielu.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk