Hlava marketingu pre ASUS ROG - Sme rebelskí rojkovia, ktorí načúvajú fanúšikom a neustále hľadajú niečo nové

Vivian Lien zastáva od roku 2015 pozíciu CMO v spoločnosti ASUS, no v hernom priemysle sa pohybuje oveľa dlhšie. Pri príležitosti predstavenia nových produktov značky ASUS ROG sme mali možnosť opýtať sa jej pár otázok, čo sme definitívne nemohli odmietnuť. V rozhovore sme sa opýtali nielen na obľúbenca medzi novinkami, ale aj na názory na stále rozšírenejší fenomén menom streaming, budúcnosť herných zariadení a napríklad aj na jej obľúbenú hru.

 

Majiteľ ešportového tímu Hippomaniacs: Slovenskí hráči sú netrpezliví, pre úspech musia viac obetovať

Veľkoobchodník a majiteľ ešportového tímu Hippomaniacs Eduard Winkler hovorí, že na Slovensku je podpora elektronických športov oproti zahraničiu mizerná. Pre rozvoj slovenskej ešportovej scény je dôležité vzdelávanie hráčov a vybudovanie základnej infraštruktúry. O niekoľko rokov však môže mať slovenský ešport aj svetové zastúpenie.

 

Martin „Styko“ Styk: Slovensko má veľký potenciál v e-športoch, zopár rokov však potrvá, kým ho naplno využijeme

Profesionálny hráč CS:GO Martin „Styko“ Styk hovorí, že v amerických e-športových tímoch ide skôr o zábavu a hru, kým v tých európskych je to viac o biznise. Trvalému prestupu cez veľkú mláku sa nebráni. Zároveň však neprestáva veriť, že slovenský e-šport môže byť v budúcnosti úspešný.

 

Porozprávali sme sa s Danielom Vávrom: Úspešný predaj, český dabing a plány do budúcna

O úspechu českého stredovekého RPG Kingdom Come: Deliverance, sme vás už niekoľkokrát informovali. Priniesli sme prvé dojmy v deň vydania a pred nedávnom vo vyčerpávajúcej recenzii aj zhodnotili Jindřichové dobrodružstvá. Dnes vám pre zmenu prinášame rozhovor s hlavným vedúcim projektu a spolumajiteľom Warhorse Studios, Danielom Vávrom.

 

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Martina a Veronika

Dnešný rozhovor bude iný. Porozprávali sme sa naraz s dvoma respondentkami. Prečo? Lebo sú to sestry, dvojičky a obe sú veľmi sympatické hráčky aj cosplayerky. Isto uznáte, že to je vzácnosť. Spomenuli sme napríklad problémy s cosplayom, problematiku udržania ženských/mužských pŕs v kostýme, aj pár ďalších zaujímavých tém. Dievčatá majú zvyk používať veľa anglických výrazov, tak pre istotu si pripravte Google Translator...

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk