Hlava marketingu pre ASUS ROG - Sme rebelskí rojkovia, ktorí načúvajú fanúšikom a neustále hľadajú niečo nové

Vivian Lien zastáva od roku 2015 pozíciu CMO v spoločnosti ASUS, no v hernom priemysle sa pohybuje oveľa dlhšie. Pri príležitosti predstavenia nových produktov značky ASUS ROG sme mali možnosť opýtať sa jej pár otázok, čo sme definitívne nemohli odmietnuť. V rozhovore sme sa opýtali nielen na obľúbenca medzi novinkami, ale aj na názory na stále rozšírenejší fenomén menom streaming, budúcnosť herných zariadení a napríklad aj na jej obľúbenú hru.

Majiteľ ešportového tímu Hippomaniacs: Slovenskí hráči sú netrpezliví, pre úspech musia viac obetovať

Veľkoobchodník a majiteľ ešportového tímu Hippomaniacs Eduard Winkler hovorí, že na Slovensku je podpora elektronických športov oproti zahraničiu mizerná. Pre rozvoj slovenskej ešportovej scény je dôležité vzdelávanie hráčov a vybudovanie základnej infraštruktúry. O niekoľko rokov však môže mať slovenský ešport aj svetové zastúpenie.

Martin „Styko“ Styk: Slovensko má veľký potenciál v e-športoch, zopár rokov však potrvá, kým ho naplno využijeme

Profesionálny hráč CS:GO Martin „Styko“ Styk hovorí, že v amerických e-športových tímoch ide skôr o zábavu a hru, kým v tých európskych je to viac o biznise. Trvalému prestupu cez veľkú mláku sa nebráni. Zároveň však neprestáva veriť, že slovenský e-šport môže byť v budúcnosti úspešný.

Porozprávali sme sa s Danielom Vávrom: Úspešný predaj, český dabing a plány do budúcna

O úspechu českého stredovekého RPG Kingdom Come: Deliverance, sme vás už niekoľkokrát informovali. Priniesli sme prvé dojmy v deň vydania a pred nedávnom vo vyčerpávajúcej recenzii aj zhodnotili Jindřichové dobrodružstvá. Dnes vám pre zmenu prinášame rozhovor s hlavným vedúcim projektu a spolumajiteľom Warhorse Studios, Danielom Vávrom.

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Noe

Mnohí z vás sa asi po prečítaní nadpisu zľakli, že sme uskutočnili rozhovor s biblickým Noem, ktorý staval Archu. Prekvapivo, nie je to tak. Ide o prezývku hráčky, ktorá sa venuje cosplay, má rada príbehové hry a tancuje brušné tance.

Veľký ROZHOVOR so štúdiom Piranha Bytes: Questy v ELEXe sú navzájom prepojené tak ako v žiadnej inej RPG, sľubujú autori legendárnej série Gothic

ELEX, hra inšpirovaná Hviezdnymi vojnami, ktorá má ku Gothicu bližšie než jeho dvojča, Risen. Hra, kde môžete zabiť väčšinu NPC a svet sa tomu prispôsobí.

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Dominika

Od ostatného rozhovoru nepretieklo veľa vody dolu Váhom, ani veľa piva dolu hrdlom. Keďže sú však Vianoce, máme tu pre vás špeciálny bonus v podobe rozhovoru s Dominikou, ktorá je síce mladá, pôsobí ešte mladšie, no už je mamičkou dvoch detí. Má dosť času na hry? Čítajte ďalej...

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Nicole

V okrúhlom dvadsiatom vydaní nášho seriálu spoznáte hráčku, ktorá vám môže čosi vytetovať na telo a dozviete sa, či sa jej páčia polonahé prsnaté ženské postavy. Predstavujeme vám Nicole, ktorá predviedla skvelý cosplay Maleficient.

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Desana

Vitajte pri 19. pokračovaní nášho seriálu. Dnes sme sa o hrách porozprávali s Desanou, ktorá je informatička a napriek všeobecne vžitému názoru o informatikoch sa venuje množstvu fyzických aktivít.

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Slávka

Osemnáste pokračovanie našich rozhovorov s hráčkami bude čímsi iné, konečne sa nám podarilo zlomiť jedno pravidlo, ktoré sme tu doteraz mali. Neprezradíme však dopredu o čo ide, prečítajte si rozhovor so Slávkou, ktorá je veľmi sympatická, vtipná a hrala Postal 2.

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Martina a Veronika

Dnešný rozhovor bude iný. Porozprávali sme sa naraz s dvoma respondentkami. Prečo? Lebo sú to sestry, dvojičky a obe sú veľmi sympatické hráčky aj cosplayerky. Isto uznáte, že to je vzácnosť. Spomenuli sme napríklad problémy s cosplayom, problematiku udržania ženských/mužských pŕs v kostýme, aj pár ďalších zaujímavých tém. Dievčatá majú zvyk používať veľa anglických výrazov, tak pre istotu si pripravte Google Translator...

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Martina

Vítame vás pri šestnástom pokračovaní rozhovorov s hráčkami. Dnes sme sa porozprávali s Martinou, pre ktorú sú brutálne a hororové hry oddychom, svoj notebook miluje a rada by niekomu poslúžila ako model pre cosplay, len sama nevie šiť.

Y-Games: Rozhovor s Júliusom Vencelom: Zástupcom generálneho partnera TPD Euronics

V našej sérii rozhovorov k podujatiu Y-Games, sa v dnešnom vydaní presúvame k človeku a spoločnosti, ktorú celú akciu podporila. O pozadí a dôvodoch prečo sa TPD rozhodlo podporovať eSports na Slovensku, nám porozpráva marketingový koordinátor spoločnosti, Július Vencel.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk