RECENZIA: Genesis Nitro 720 - Ergonomická herná stolička

RECENZIA: Genesis Nitro 720 - Ergonomická herná stolička

Ak trávite veľa svojho času za počítačom, určite je skvelým nápadom investovať do kvalitnej stoličky. Pri správnom type stoličky si dokážete nielen spríjemniť dlhé hodiny hrania vašich obľúbených titulov, ale zároveň si šetríte aj vašu chrbticu, s ktorou má množstvo hráčov problémy. Pri výbere stoličky sú najdôležitejšie aspekty: jej určenie, typ a najmä komfort a kvalita spracovania, čo zohráva dôležitú úlohu pri jej výdrži a vašom pohodlí. Kvalitné stoličky sa dajú kategorizovať na herné a kancelárske, pričom ich výber je častokrát celkom zložitý. V dnešnej recenzii sa pozrieme na hernú stoličku od spoločnosti Genesis s modelovým označením 720 z radu Nitro.

 
RECENZIA: TP-Link Tapo L920-5 - Svetlo v duši

RECENZIA: TP-Link Tapo L920-5 - Svetlo v duši

Spoločnosť TP-Link, ktorá sa zaoberá výrobou produktov spadajúcich do sekcie inteligentnej domácnosti, si opäť rozšírila svoje už tak bohaté portfólio v rámci ekosystému Tapo a najnovšie ponúka špeciálne LED pásiky. V tejto súvislosti by som vás teraz rád privítal u našej recenzie Smart Wi-Fi LED pásika s názvom Tapo L920-5, ktorý môžeme hodiť do už uvedeného vreca domácich zariadení ovládaných pomocou jednej aplikácie. Tentokrát však nejde o bezpečnostnú kameru alebo inteligentnú zásuvku, ale skôr o dizajnový doplnok, ktorý má potešiť nielen vaše oko, ale aj ľudí vo vašom okolí (ach, tie moje slovné hračky).

 
RECENZIA: GENESIS CARBON 400 XXL - Jednoduchá herná podložka

RECENZIA: GENESIS CARBON 400 XXL - Jednoduchá herná podložka

Spoločnosť Genesis disponuje obrovským portfóliom rôznych výrobkov, presnejšie počítačových doplnkov a periférií. Jednou z ich najrozšírenejších kategórií produktov sú pritom látkové podložky pod najzákladnejšie periférie, teda klávesnicu a myš. V dnešnej recenzii sa pozrieme na podložku zo série Carbon, konkrétne na nižší, lacnejší rad 400 vo veľkosti XXL, ktorý pokryje ako klávesnicu, tak aj myš.

 
RECENZIA: SPC Gear SR300F V2 GY SPG171 - Kreslo pre tých pravých hráčov

RECENZIA: SPC Gear SR300F V2 GY SPG171 - Kreslo pre tých pravých hráčov

Hráčska stolička, alebo lepšie povedané hráčske kreslo, je vec, ktorú riešim neustále dokola. Mal som už niekoľko veľmi lacných, aj takú tú super drahú, no ani jedna nebola nezničiteľná a po čase proste niečo ruplo, takže bola potrebná výmena. Tentokrát som sa rozhodol vyskúšať kreslo strednej triedy, čiže ani drahé, ani úplne lacné, no hlavne - hráčske.

 
RECENZIA: Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro - Čuch na dobrý hardvér

RECENZIA: Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro - Čuch na dobrý hardvér

Čuch je pre nás, ako ľudské bytosti, nesmierne dôležitým vnemom. Vďaka nemu sa dokážeme vyvarovať hrozbám, ako si aj dopomôcť k očarujúcim zážitkom. Užiť si dobré jedlo totižto neznamená len ho napchať do tráviaceho traktu a rovnako tak si vieme užiť vône jednotlivých ročných období oveľa viac, než zápach vychádzajúci z kanálu alebo záchodu pre mačky. Súčasné letné obdobie so sebou prináša oveľa viac príležitostí na nasávanie pachov/vôní/smradu a či už sa budeme rozprávať o grilovaní alebo jazde v neklimatizovanom autobuse, v oboch prípadoch je náš čuch vždy v plnej pohotovosti. Počas posledného mesiaca som ja osobne mal možnosť testovať ďalšiu zaujímavú čističku vzduchu, ktorej koncepčným poslaním je spríjemňovať život tam, kde sa náhle zjavia rôzne nechcené pachy. Smart Air Purifier 4 Pro od čínskeho výrobcu Xiaomi je už podľa papierových predpokladov potencionálne správnou voľbou v prípade, ak si chcete domácnosť vybaviť práve týmto typom takzvanej chytrej elektroniky. Keďže ani pri tomto prevedení sa nedá tvrdiť, že ide o dokonalú elektroniku bez čo i len jedinej chybičky, komplexnejší rozbor jednotlivých predností je rozhodne na mieste.

 
RECENZIA: Genesis Carbon 700 Maxi - Čo dokáže jeden zlomený prst

RECENZIA: Genesis Carbon 700 Maxi - Čo dokáže jeden zlomený prst

Človek robí väčšinu rutinných vecí viac-menej automaticky. Ráno vstanete a vaše prvé kroky smerujú na toaletu, bez toho, aby ste mali obe oči na sto percent otvorené. No napriek tomu tak nejako predvídate, čo všetko sa vám počas tej cesty môže pripliesť pod nohy. Poloautomatické programy nastavené v našich mozgoch berieme ako samozrejmosť a preto ak sa počas takýchto procesov niečo vyložene pokazí, čudujeme sa s tak šokovaným výrazom v tvári, ako keby sme snáď skutočne uverili, že sme umelé formy života. Niečo podobné sa mi osobne stalo pred viac než mesiacom, kedy som si počas cesty do kúpeľne na dvakrát zlomil prst na pravej nohe. V tej sekunde, zatiaľ čo mojou nervovou sústavou leteli tisícky imaginárnych výkričníkov upozorňujúcich na stupňujúcu sa bolesť, som bol stále vnútorne presvedčený o tom, že sa nič nedeje. O hodinku neskôr som už však sedel v ordinácii chirurgickej pohotovosti a uhrančivo zízal na zdrap akejsi špinavej látky, ktorú tamojšia lekárka používala ako podložku pod myš. Zdalo sa mi to nesmierne úsmevné, aj napriek všetkým bolestivým okolnostiam, keďže zohnať dnes kvalitnú podložku je tak jednoduché a vo finále aj finančne nenáročné, že som si neodpustil menšiu poznámku – vidím, že naše zdravotníctvo je na tom skutočne zle, ak musíte používať vreckovku miesto podložky. S personálom sme si následne vymenili niekoľko pohľadov, ako keď kovboji na pravé poludnie tasia kolty, ale krátko na to už padali len samé úsmevy. Vysvetlil som im v rýchlosti, že vo svete hier, kde sa aktívne pohybujem, sú dnes práve podložky ekvivalentom nohy poisťovacieho agenta vrazenej rovno medzi dvere, a že sa ich akosi v zmysle testovania neviem zbaviť. Mám ich plnú kanceláriu, vravím, a rád vám jednu venujem hneď, ako to bude možné.

 
RECENZIA: Oral-B iO Series 9 - Táto kefka to myslí vážne

RECENZIA: Oral-B iO Series 9 - Táto kefka to myslí vážne

Nie je to ešte ani rok, čo som sa vám prostredníctvom našej sekcie recenzií prihováral v akomsi imaginárnom bielom plášti, zatiaľ čo to všade okolo mňa páchlo doslova ako u zubára a cez ústa som mal natiahnuté rúško. Toho času sme rozoberali kvality prémiovej zubnej kefky od spoločnosti Philips, z ktorej som bol vo finále nadšený a nemohol som si ju, až na pár detailov, vynachváliť. Skúsenosti sú však v určitých smeroch vecou stále dôležitejšou, než zdĺhavé metodické učenie a dnes, zatiaľ čo si v hlave postupne sumarizujem poznatky z testovania ďalšej zubnej kefky, vidím isté súvislosti v oveľa jasnejšom svetle. Áno, spomínaný Philips Sonicare 9900 Prestige si moju chválu zaslúžil a na vyznení recenzie by som ani dnes, po necelom roku nechcel nič meniť, avšak po aktuálnych skúsenostiach s Oral-B iO Series 9 vám mám opäť chuť prehovoriť do duše, tentokrát s ešte väčším dôrazom na vlastnú odbornosť. Nie, medzi časom sa zo mňa nestal zubár, aj keby to z ekonomického hľadiska bolo dozaista výhodnejšie, než sa živiť ako žurnalista, no za posledné mesiace som mal možnosť navštíviť jedno fascinujúce výskumné centrum, s čím sa priamo spája aj test vyššie menovanej kefky. Ak náš magazín Generation čítate vždy od prvej stránky až po poslednú, tak vám určite neunikla reportáž z nemeckého Frankfurtu, kam sme sa ako redakcia vybrali s cieľom nahliadnuť pod povrch komplikovaného a zdĺhavého vývoja zubných kefiek spomínanej americkej značky. Bola to nesmierne cenná skúsenosť, ktorá mi pomohla pochopiť, ako vlastne unikátna technológia magnetického pohonu funguje a to aj v spojitosti s patentovanou rotujúcou hlavicou, ktorú Oral-B využíva. Nasledujúce riadky by som preto rád venoval súhrnným dojmom z používania stále najnovšieho modelu série iO, ktoré sa pokúsim doplniť aj o fakty vyplývajúce z nezávislých a verejne publikovaných výskumov.

 
RECENZIA: Genesis Carbon 500 M - Rozumná podložka pod myš s motívom World of Warships

RECENZIA: Genesis Carbon 500 M - Rozumná podložka pod myš s motívom World of Warships

Spoločnosť Genesis sa okrem výroby periférií, ako sú klávesnice, myši, alebo slúchadlá venuje aj iným počítačovým doplnkom, pričom medzi ne patria aj podložky pod myši. Tých má firma v ponuke hneď niekoľko. Jednou z nich je Carbon 500 M s potlačou hry World of Warships, je teda zrejmé, kto je hlavnou cieľovkou tohto produktu. No a práve naň sa pozrieme v tejto recenzii.

 
RECENZIA: Genesis Carbon 500 Maxi WOWS Armada - Zásah, podložka potopená

RECENZIA: Genesis Carbon 500 Maxi WOWS Armada - Zásah, podložka potopená

Poľská spoločnosť Genesis sa aj vďaka rastúcej popularite, ktorá presakuje mimo vlastných hraníc, dokázala prepracovať k rôznym zaujímavým kooperáciám, kam rozhodne spadá aj nový grafický námet jednej z ich herných podložiek. V tomto prípade ide o spoluprácu s bieloruskou spoločnosťou Wargaming, ktorá už dnes sídli na Cypre a ktorá má vo svojom portfóliu mnohé celosvetovo známe free-to-play produkcie. Jednou z nich je taktická vojenská MMO World of Warships, ktorú by znalci f2p scény mali dobre poznať. Genesis sa rozhodol, že svoj set špeciálne upravených podložiek vybaví nielen vizuálnou úpravou odkazujúcou na spomínanú vojenskú značku, ale súčasne k nej pripojí aj špeciálny pozývací kód.

 
RECENZIA: SPC Gear Endorphy Cordura Speed XL - EKIPA Edition - Dajte zbohom špinavým a skrčeným podložkám

RECENZIA: SPC Gear Endorphy Cordura Speed XL - EKIPA Edition - Dajte zbohom špinavým a skrčeným podložkám

Dobrý povrch, na ktorom si môže hráč, ale aj profesionál položiť ruky, klávesnicu a myš je nadmieru dôležitým faktorom. Menej nároční si vystačia aj s malou textilnou podložkou pod myš, no v posledných rokoch sú stále ľahšie dostupné aj podložky naozaj obrích rozmerov, ktoré poľahky prekryjú aj celý herný stôl. Produkt s menom SPC Gear Endorphy Cordura Speed XL - EKIPA Edition síce nepatrí k tým najväčším behemotom, svojimi rozmermi, spracovaním a možno aj trochou exkluzivity však zaujme nejedného hráča.

 
RECENZIA: TP-Link Tapo L900-5 - Štýlovo rozžiari

RECENZIA: TP-Link Tapo L900-5 - Štýlovo rozžiari

Sedieť doma v tme ako v nejakej jaskyni asi nikoho neláka. Aspoň základné žiarovky dodávajú modernému ľudskému svetu a obydliam nielen praktickosť, ale sem-tam aj nádych jedinečnosti. No obyčajné žiarovky alebo trubice sú už zastaraným a komplikovane umiestniteľným prvkom, ktorý hravo nahradia LED pásiky. A práve LED pásik od spoločnosti TP-Link je produktom, na ktorý som mal možnosť pozerať sa posledných pár týždňov. Preto si v recenzii nižšie môžete prečítať moje skúsenosti, postrehy a celkový dojem.

 
RECENZIA: Trust Smart WiFi LED - Kúpil som si lampu

RECENZIA: Trust Smart WiFi LED - Kúpil som si lampu

Ešte než sa spoločne pustíme do testu žiaroviek od spoločnosti Trust, neodpustím si ďalší zo svojich osobných príbehov. Neviem, ako to máte vy tam doma, každopádne, keď ja stojím pred nákupom produktu, s ktorým plánujem žiť minimálne niekoľko mesiacov, spustím priam masívnu pátraciu akciu. Sčasti je to dozaista profesionálna deformácia, veď ako recenzent dobre viem, že nie každému PR sľubu z príbalového letáku, či platenej reklamy na sociálnej sieti, sa dá skutočne veriť. Z iného uhla pohľadu sa snažím minimalizovať náklady, avšak nikdy nie na úkor kvality. A ak by ma niekto z vás chcel teraz označiť za Škóta v deravej sukni, čo si pre cent nechá vŕtať koleno, zdanie klame. To nás totižto vracia späť k celkovej kvalite dnešných výrobkov naprieč celým spektrom spotrebného tovaru. Preto som po rozhodnutí nákupu novej lampy zasadol pred PC, hoci presnejšie to vyzeralo tak, že som sa vyvalil na gauč a hodil na seba notebook, aby som spustil pátranie po tej, pre mňa najideálnejšej lampe. Proces trval takmer týždeň a moju nerozhodnosť medzi dvomi kandidátmi nakoniec rozstrelilo náhodné objavenie dizajnovej chuťovky. Vysoká stojaca lampa, imitujúca svojím tvarom klasickú žiarovku dokonalo zapadla za ten gauč, kde tak rád oddychujem a práve v tom čase, kedy som sa začal zohrievať v aure jej jedinečnosti, prišla ponuka na test inteligentných žiaroviek s logom Trust. No povedzte, nie je toto presne to, čo tak radi titulujeme slovom osud?

 
RECENZIA: Genesis Tellur 500 - Herné koberce?

RECENZIA: Genesis Tellur 500 - Herné koberce?

Ó, áno! Herné príslušenstvo nepozná hranice a v prípade tohto stále sa rozširujúceho segmentu čoraz viac rastú aj možnosti, pomocou ktorých si môžete doplniť svoju výbavu, prípadne ju napr. ochrániť pred poškodením. Predstavte si nasledujúcu hypotetickú situáciu. Po urputnom boji s bankami sa vám podarí získať dostatok financií na stavbu novej kancelárie, alebo si počas prechádzky so psom všimnete, že z dodávky na rohu ulice nedopatrením vypadol balík plávajúcej podlahy. Na konci toho či onoho scenára máte vo svojej pracovni razom chuť buchnúť šampanské a pokrstiť tak tú vôňu novoty. Vaše papučky cupitajú po novej dlážke, herný stôl do nej však začína vyrývať prvé známky svojej prítomnosti a plastové kolieska na hernom kresle sa mu okamžite snažia zdatne konkurovať. Ak by ste túto situáciu podcenili už v úvode, počas mesiaca by vám predmetné kreslo do pôvodne novej dlážky doslova vybrúsilo niečo, z čoho by si priemerne nadaný konšpirátor mohol vyveštiť ďalšie svetové sprisahanie. Našťastie, aj tu existuje záchrana a riešenie – a to v podobe nákupu herného koberca značky Genesis, po ktorom som sa posledné štyri týždne doslova vozil.

 
RECENZIA: Braun Series 9 Pro - Nezohnali ste PS5? Kúpte si holiaci strojček

RECENZIA: Braun Series 9 Pro - Nezohnali ste PS5? Kúpte si holiaci strojček

Je to už celých deväť mesiacov, čo sme sa na stránkach nášho časopisu rozprávali o mojom sne vlastniť tak hustú bradu, že by sa v nej dala ubytovať celá rodina veveričiek aj s príbuznými a ešte by im tam ostalo dosť miesta na bazén plný orechov. Ak si však dobre spomínate, ten sen bol rozdupaný, a to nielen zo strany mojej milovanej manželky, ale čo je možno paradoxné, rovnako tak aj mnou samotným. Musel som totiž nakoniec uznať, že genetika ide v tomto ohľade jednoducho proti mne a ak si nezaplatím transplantáciu fúzov od nejakého kanadského drevorubača, čo má hlboko do vrecka, budem sa musieť uspokojiť so svojím skromným hrdzavým porastom. Všetko zlé je však na niečo dobré a moje vlastné potreby ohľadom pravidelného holenia tak dnes môžeme využiť aj v súvislosti s testom ďalšieho holiaceho strojčeka, tentokrát od nemeckej spoločnosti Braun.

 
RECENZIA: Truelife SonicBrush - kefky pre celú rodinu

RECENZIA: Truelife SonicBrush - kefky pre celú rodinu

Bola doba, nebolo to až tak dávno, kedy som nemal dieťa, manželku a na budúcnosť som nazeral pomerne skepticky. Rodinný život som si jednoducho nevedel ani len predstaviť, nieto ešte aby som sa pokúšal ho nejako zrealizovať a rovnako tak som sa ja sám považoval za také nedorastené decko, aj keď mi už údaje v občianskom preukaze umožňovali dávno páchať čokoľvek, ako sa povie, zodpovedne nezodpovedné. Nebojím sa vám to teraz priznať, veď nie sme klony jednej identickej existencie konajúce ako cez šablónu, moje dospievanie neskončilo osemnástym rokom života. Ešte dlhý čas po tomto medzníku mnohých z vás som sa správal ako krátkozraký hlupák. Všetko má však svoje začiatky a konce, ja sám som pod tlakom presýpacích hodín plných zrniek nakoniec musel začať sledovať onen trochu zhrdzavený kompas, ktorý som do tej doby nechával robiť čo sa mu len zachcelo. Iste, pomohla mi v tom osudová láska, no rovnako mi v tom pomohli aj tragické osobné momenty. Vôbec najväčšou motiváciou, v zmysle komplexnejšieho starania sa o seba ale aj o svojich najbližších, mi je dnes moja vlastná dcérka, pre ktorú som schopný akýchkoľvek šialených vecí – pokojne by som si pre ňu vypočul aj súčasnú slovenskú populárnu hudbu a skombinoval to s kázňou nejakého lokálneho televízneho evanjelistu. Ako nám tak Nelka rastie pred očami a ja sám sa snažím, aby jej vývoj v zmysle nasávania nových životných skúseností bol čo najpestrejší, uvedomujem si, aké chyby som v jej veku (minimálne čo si pamätám a viem domyslieť) robil ja sám. Narážam teraz konkrétne na čistenie zubov, čo je akt, ktorý som už od detstva považoval za nudný a otravný. Dnes už viem, že vlastniť, s prepáčením, hubu plnú vlastných zubov, je luxus v každom ohľade a preto chcem, aby aj moja dcéra raz docenila našu snahu donútiť ju starať sa o svoj chrup a súčasne to brať ako prirodzenú samozrejmosť. Spoločnosť Truelife mi nedávno zaslala na test duo zubných kefiek radu SonicBrush, kde na jednej strane išlo o prémiovú verziu sady pre dospelých a na tej druhej o detský variant s roztomilým dizajnom. Neváhal som preto ani minútu a oba produkty si na mesiac nasťahoval do kúpeľne s tým, že si pre vás spolu s dcérkou pripravíme súhrn ich kvalít – ona všetko zhodnotí svojou nemilosrdnou úprimnosťou a ja do toho skúsim dostať trocha toho skúseného nadhľadu a praxe. Nachystajte si preto kvalitné švajčiarskej zubné pasty, synchrónny zvuk dua vibrujúcich kefiek práve započal svoju šou.

 
RECENZIA: Natec Mussel - Clam - Turtle - Nenápadné, no ochránia to dôležité

RECENZIA: Natec Mussel - Clam - Turtle - Nenápadné, no ochránia to dôležité

Vlastniť notebook alebo tablet nie je v dnešnej dobe až tak netradičné, no nie každý sa o svoje mobilné zariadenia dostatočne stará aj pri tej najháklivejšej činnosti, ktorú môžu zariadenia zažiť, teda samotnej mobilite. Dobrá notebooková taška, či batoh so špeciálnou priehradkou na bezpečnejšie uloženie zariadení sú síce fajn, no pridať jednu vrstvu ochrany navyše predsa nikdy nemôže uškodiť. Hlavne, ak táto ochrana nemusí byť ani príliš drahá a zvládne zabezpečiť bezproblémové prenášanie násobne drahších produktov. V redakcii sa nám zastavila trojica puzdier pre notebooky a tablety značky Natec a nám neostávalo nič iné, ako sa im pozrieť na zúbok.

 
RECENZIA: King C. Gillette Style Master - Skrotenie pandemického strniska

RECENZIA: King C. Gillette Style Master - Skrotenie pandemického strniska

Hneď na úvod tejto recenzie uznám, že produkt, ktorý som mal možnosť testovať, nepatrí medzi tradičné technologické vymoženosti, teda aspoň v spojení s hráčmi či počítačovými nadšencami. Grafické karty, monitory, základné dosky alebo notebooky, to je také moje bežné testovaníčko. No recenzoval som už aj menej počítačovo zamerané produkty, plus som si len nedávno pri pohľade do zrkadla uvedomil určité nedostatky v oblasti mojej tváre, a preto nebude ani elektrický zastrihávač fúzov úplne z cesty. A keď už to má byť zastrihávač, tak od známej značky, preto King C. Gillette.

 
RECENZIA: Genesis Nitro 650 - Viac futurizmu

RECENZIA: Genesis Nitro 650 - Viac futurizmu

Aj keď sa mi takéto niečo vyslovuje čoraz ťažšie, tak nám to zase začína. Sezónne obdobie starých dobrých karantén je na spadnutie ako prezúvanie letných pneumatík a už počujem v pozadí cvakanie zámkov od bezpečnostných dverí, zatiaľ čo firmy s donáškovou službou nestíhajú počítať aktuálny profit. Význam slova pozadie má však v slovenčine minimálne jeden ďalší rozmer, ostatne drvivá väčšina z vás, zatiaľ čo čítate tento text, na jednom takom pozadí sedí. Sedenie, respektíve zdravé sedenie, je základom nášho každodenného bytia a ak momentálne hľadáte svojho nového spoločníka pre prácu z domu, alebo by ste chceli svojmu ako z vody rastúcemu potomkovi dopriať kvalitný komfort pri hraní hier alebo učení distančnou formou, u nás stále viac a viac populárna spoločnosť Genesis má pre vás ďalšiu novinku z radu Nitro. Poďme sa na ňu spoločne posadiť a povedať si o jej celkových kvalitách trochu viac.

 
RECENZIA: E-Twow GT SE - Viac možností, viac hrkotania

RECENZIA: E-Twow GT SE - Viac možností, viac hrkotania

Kto by to bol ešte pred pár rokmi povedal, že sa od testovania herného softvéru postupne prepracujem k recenzovaniu dopravných prostriedkov. I keď by som vás v tejto súvislosti teraz rád pozval na súhrn mojich dojmov z aktuálne vydaných nových verzií elektromobilov značky Tesla (každý musí mať svoj sen), budeme sa musieť uspokojiť v úvodzovkách len s ďalšou mestskou kolobežkou. V predchádzajúcich častiach magazínu sme vás v tejto súvislosti oboznamovali s kvalitou dvoch významných hráčov na scéne s cenovo dostupnou elektromobilitou a dnes nastal čas doplniť značky Xiaomi / Segway o koncepčne zaujímavý E-Twow. Ešte než sa pozrieme na ich celosvetovo populárny modelový rad kolobežiek GT, bude určite vhodné utrúsiť pár historických faktov, hlavne pre vás, v danom segmente menej zorientovaných zákazníkov.

 
RECENZIA: Genesis Pallad 550 - Zbalíš tam aj to čo nepotrebuješ

RECENZIA: Genesis Pallad 550 - Zbalíš tam aj to čo nepotrebuješ

S poľskou spoločnosťou Genesis som vás nielen ja, ale aj moji kolegovia, formálne zoznamovali už toľkokrát. Mám pocit, že by bolo možno vhodné prestať dookola drhnúť ten naratív s nimi spojený. Narážam teraz priamo na asi najčastejšie opakované pozitívum o nízkej cenovej relácii, do ktorej daná firma balí drvivú väčšinu svojich produktov. Preto nechajme teraz bokom toľkokrát opakovanú frázu o pomere medzi cenou a výkonom, jednoducho tento aspekt je už pri Genesise proste automatickým faktom, a poďme sa spoločne porozprávať o jednom zo štyroch herných ruksakov, ktoré si môžete z ich portfólia dnes zadovážiť. Rad s označením Pallad sa mi do rúk dostal už tretí raz a v tomto prípade išlo o vôbec najvyšší model, Pallad 550, schopný ponúknuť obrovskú porciu odkladacích, ako aj špecializovaných priehradiek. S daným batohom sa môžete skutočne vybrať na výlet s obsahom, ktorý vlastne možno ani nepotrebujete – vysvetlím nižšie.

 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk