RECENZIA: Genesis Carbon 500 M - Rozumná podložka pod myš s motívom World of Warships

RECENZIA: Genesis Carbon 500 M - Rozumná podložka pod myš s motívom World of Warships

Spoločnosť Genesis sa okrem výroby periférií, ako sú klávesnice, myši, alebo slúchadlá venuje aj iným počítačovým doplnkom, pričom medzi ne patria aj podložky pod myši. Tých má firma v ponuke hneď niekoľko. Jednou z nich je Carbon 500 M s potlačou hry World of Warships, je teda zrejmé, kto je hlavnou cieľovkou tohto produktu. No a práve naň sa pozrieme v tejto recenzii.

 
RECENZIA: Genesis Carbon 500 Maxi WOWS Armada - Zásah, podložka potopená

RECENZIA: Genesis Carbon 500 Maxi WOWS Armada - Zásah, podložka potopená

Poľská spoločnosť Genesis sa aj vďaka rastúcej popularite, ktorá presakuje mimo vlastných hraníc, dokázala prepracovať k rôznym zaujímavým kooperáciám, kam rozhodne spadá aj nový grafický námet jednej z ich herných podložiek. V tomto prípade ide o spoluprácu s bieloruskou spoločnosťou Wargaming, ktorá už dnes sídli na Cypre a ktorá má vo svojom portfóliu mnohé celosvetovo známe free-to-play produkcie. Jednou z nich je taktická vojenská MMO World of Warships, ktorú by znalci f2p scény mali dobre poznať. Genesis sa rozhodol, že svoj set špeciálne upravených podložiek vybaví nielen vizuálnou úpravou odkazujúcou na spomínanú vojenskú značku, ale súčasne k nej pripojí aj špeciálny pozývací kód.

 
RECENZIA: SPC Gear Endorphy Cordura Speed XL - EKIPA Edition - Dajte zbohom špinavým a skrčeným podložkám

RECENZIA: SPC Gear Endorphy Cordura Speed XL - EKIPA Edition - Dajte zbohom špinavým a skrčeným podložkám

Dobrý povrch, na ktorom si môže hráč, ale aj profesionál položiť ruky, klávesnicu a myš je nadmieru dôležitým faktorom. Menej nároční si vystačia aj s malou textilnou podložkou pod myš, no v posledných rokoch sú stále ľahšie dostupné aj podložky naozaj obrích rozmerov, ktoré poľahky prekryjú aj celý herný stôl. Produkt s menom SPC Gear Endorphy Cordura Speed XL - EKIPA Edition síce nepatrí k tým najväčším behemotom, svojimi rozmermi, spracovaním a možno aj trochou exkluzivity však zaujme nejedného hráča.

 
RECENZIA: TP-Link Tapo L900-5 - Štýlovo rozžiari

RECENZIA: TP-Link Tapo L900-5 - Štýlovo rozžiari

Sedieť doma v tme ako v nejakej jaskyni asi nikoho neláka. Aspoň základné žiarovky dodávajú modernému ľudskému svetu a obydliam nielen praktickosť, ale sem-tam aj nádych jedinečnosti. No obyčajné žiarovky alebo trubice sú už zastaraným a komplikovane umiestniteľným prvkom, ktorý hravo nahradia LED pásiky. A práve LED pásik od spoločnosti TP-Link je produktom, na ktorý som mal možnosť pozerať sa posledných pár týždňov. Preto si v recenzii nižšie môžete prečítať moje skúsenosti, postrehy a celkový dojem.

 
RECENZIA: Trust Smart WiFi LED - Kúpil som si lampu

RECENZIA: Trust Smart WiFi LED - Kúpil som si lampu

Ešte než sa spoločne pustíme do testu žiaroviek od spoločnosti Trust, neodpustím si ďalší zo svojich osobných príbehov. Neviem, ako to máte vy tam doma, každopádne, keď ja stojím pred nákupom produktu, s ktorým plánujem žiť minimálne niekoľko mesiacov, spustím priam masívnu pátraciu akciu. Sčasti je to dozaista profesionálna deformácia, veď ako recenzent dobre viem, že nie každému PR sľubu z príbalového letáku, či platenej reklamy na sociálnej sieti, sa dá skutočne veriť. Z iného uhla pohľadu sa snažím minimalizovať náklady, avšak nikdy nie na úkor kvality. A ak by ma niekto z vás chcel teraz označiť za Škóta v deravej sukni, čo si pre cent nechá vŕtať koleno, zdanie klame. To nás totižto vracia späť k celkovej kvalite dnešných výrobkov naprieč celým spektrom spotrebného tovaru. Preto som po rozhodnutí nákupu novej lampy zasadol pred PC, hoci presnejšie to vyzeralo tak, že som sa vyvalil na gauč a hodil na seba notebook, aby som spustil pátranie po tej, pre mňa najideálnejšej lampe. Proces trval takmer týždeň a moju nerozhodnosť medzi dvomi kandidátmi nakoniec rozstrelilo náhodné objavenie dizajnovej chuťovky. Vysoká stojaca lampa, imitujúca svojím tvarom klasickú žiarovku dokonalo zapadla za ten gauč, kde tak rád oddychujem a práve v tom čase, kedy som sa začal zohrievať v aure jej jedinečnosti, prišla ponuka na test inteligentných žiaroviek s logom Trust. No povedzte, nie je toto presne to, čo tak radi titulujeme slovom osud?

 
RECENZIA: Genesis Tellur 500 - Herné koberce?

RECENZIA: Genesis Tellur 500 - Herné koberce?

Ó, áno! Herné príslušenstvo nepozná hranice a v prípade tohto stále sa rozširujúceho segmentu čoraz viac rastú aj možnosti, pomocou ktorých si môžete doplniť svoju výbavu, prípadne ju napr. ochrániť pred poškodením. Predstavte si nasledujúcu hypotetickú situáciu. Po urputnom boji s bankami sa vám podarí získať dostatok financií na stavbu novej kancelárie, alebo si počas prechádzky so psom všimnete, že z dodávky na rohu ulice nedopatrením vypadol balík plávajúcej podlahy. Na konci toho či onoho scenára máte vo svojej pracovni razom chuť buchnúť šampanské a pokrstiť tak tú vôňu novoty. Vaše papučky cupitajú po novej dlážke, herný stôl do nej však začína vyrývať prvé známky svojej prítomnosti a plastové kolieska na hernom kresle sa mu okamžite snažia zdatne konkurovať. Ak by ste túto situáciu podcenili už v úvode, počas mesiaca by vám predmetné kreslo do pôvodne novej dlážky doslova vybrúsilo niečo, z čoho by si priemerne nadaný konšpirátor mohol vyveštiť ďalšie svetové sprisahanie. Našťastie, aj tu existuje záchrana a riešenie – a to v podobe nákupu herného koberca značky Genesis, po ktorom som sa posledné štyri týždne doslova vozil.

 
RECENZIA: Braun Series 9 Pro - Nezohnali ste PS5? Kúpte si holiaci strojček

RECENZIA: Braun Series 9 Pro - Nezohnali ste PS5? Kúpte si holiaci strojček

Je to už celých deväť mesiacov, čo sme sa na stránkach nášho časopisu rozprávali o mojom sne vlastniť tak hustú bradu, že by sa v nej dala ubytovať celá rodina veveričiek aj s príbuznými a ešte by im tam ostalo dosť miesta na bazén plný orechov. Ak si však dobre spomínate, ten sen bol rozdupaný, a to nielen zo strany mojej milovanej manželky, ale čo je možno paradoxné, rovnako tak aj mnou samotným. Musel som totiž nakoniec uznať, že genetika ide v tomto ohľade jednoducho proti mne a ak si nezaplatím transplantáciu fúzov od nejakého kanadského drevorubača, čo má hlboko do vrecka, budem sa musieť uspokojiť so svojím skromným hrdzavým porastom. Všetko zlé je však na niečo dobré a moje vlastné potreby ohľadom pravidelného holenia tak dnes môžeme využiť aj v súvislosti s testom ďalšieho holiaceho strojčeka, tentokrát od nemeckej spoločnosti Braun.

 
RECENZIA: Truelife SonicBrush - kefky pre celú rodinu

RECENZIA: Truelife SonicBrush - kefky pre celú rodinu

Bola doba, nebolo to až tak dávno, kedy som nemal dieťa, manželku a na budúcnosť som nazeral pomerne skepticky. Rodinný život som si jednoducho nevedel ani len predstaviť, nieto ešte aby som sa pokúšal ho nejako zrealizovať a rovnako tak som sa ja sám považoval za také nedorastené decko, aj keď mi už údaje v občianskom preukaze umožňovali dávno páchať čokoľvek, ako sa povie, zodpovedne nezodpovedné. Nebojím sa vám to teraz priznať, veď nie sme klony jednej identickej existencie konajúce ako cez šablónu, moje dospievanie neskončilo osemnástym rokom života. Ešte dlhý čas po tomto medzníku mnohých z vás som sa správal ako krátkozraký hlupák. Všetko má však svoje začiatky a konce, ja sám som pod tlakom presýpacích hodín plných zrniek nakoniec musel začať sledovať onen trochu zhrdzavený kompas, ktorý som do tej doby nechával robiť čo sa mu len zachcelo. Iste, pomohla mi v tom osudová láska, no rovnako mi v tom pomohli aj tragické osobné momenty. Vôbec najväčšou motiváciou, v zmysle komplexnejšieho starania sa o seba ale aj o svojich najbližších, mi je dnes moja vlastná dcérka, pre ktorú som schopný akýchkoľvek šialených vecí – pokojne by som si pre ňu vypočul aj súčasnú slovenskú populárnu hudbu a skombinoval to s kázňou nejakého lokálneho televízneho evanjelistu. Ako nám tak Nelka rastie pred očami a ja sám sa snažím, aby jej vývoj v zmysle nasávania nových životných skúseností bol čo najpestrejší, uvedomujem si, aké chyby som v jej veku (minimálne čo si pamätám a viem domyslieť) robil ja sám. Narážam teraz konkrétne na čistenie zubov, čo je akt, ktorý som už od detstva považoval za nudný a otravný. Dnes už viem, že vlastniť, s prepáčením, hubu plnú vlastných zubov, je luxus v každom ohľade a preto chcem, aby aj moja dcéra raz docenila našu snahu donútiť ju starať sa o svoj chrup a súčasne to brať ako prirodzenú samozrejmosť. Spoločnosť Truelife mi nedávno zaslala na test duo zubných kefiek radu SonicBrush, kde na jednej strane išlo o prémiovú verziu sady pre dospelých a na tej druhej o detský variant s roztomilým dizajnom. Neváhal som preto ani minútu a oba produkty si na mesiac nasťahoval do kúpeľne s tým, že si pre vás spolu s dcérkou pripravíme súhrn ich kvalít – ona všetko zhodnotí svojou nemilosrdnou úprimnosťou a ja do toho skúsim dostať trocha toho skúseného nadhľadu a praxe. Nachystajte si preto kvalitné švajčiarskej zubné pasty, synchrónny zvuk dua vibrujúcich kefiek práve započal svoju šou.

 
RECENZIA: Natec Mussel - Clam - Turtle - Nenápadné, no ochránia to dôležité

RECENZIA: Natec Mussel - Clam - Turtle - Nenápadné, no ochránia to dôležité

Vlastniť notebook alebo tablet nie je v dnešnej dobe až tak netradičné, no nie každý sa o svoje mobilné zariadenia dostatočne stará aj pri tej najháklivejšej činnosti, ktorú môžu zariadenia zažiť, teda samotnej mobilite. Dobrá notebooková taška, či batoh so špeciálnou priehradkou na bezpečnejšie uloženie zariadení sú síce fajn, no pridať jednu vrstvu ochrany navyše predsa nikdy nemôže uškodiť. Hlavne, ak táto ochrana nemusí byť ani príliš drahá a zvládne zabezpečiť bezproblémové prenášanie násobne drahších produktov. V redakcii sa nám zastavila trojica puzdier pre notebooky a tablety značky Natec a nám neostávalo nič iné, ako sa im pozrieť na zúbok.

 
RECENZIA: King C. Gillette Style Master - Skrotenie pandemického strniska

RECENZIA: King C. Gillette Style Master - Skrotenie pandemického strniska

Hneď na úvod tejto recenzie uznám, že produkt, ktorý som mal možnosť testovať, nepatrí medzi tradičné technologické vymoženosti, teda aspoň v spojení s hráčmi či počítačovými nadšencami. Grafické karty, monitory, základné dosky alebo notebooky, to je také moje bežné testovaníčko. No recenzoval som už aj menej počítačovo zamerané produkty, plus som si len nedávno pri pohľade do zrkadla uvedomil určité nedostatky v oblasti mojej tváre, a preto nebude ani elektrický zastrihávač fúzov úplne z cesty. A keď už to má byť zastrihávač, tak od známej značky, preto King C. Gillette.

 
RECENZIA: Genesis Nitro 650 - Viac futurizmu

RECENZIA: Genesis Nitro 650 - Viac futurizmu

Aj keď sa mi takéto niečo vyslovuje čoraz ťažšie, tak nám to zase začína. Sezónne obdobie starých dobrých karantén je na spadnutie ako prezúvanie letných pneumatík a už počujem v pozadí cvakanie zámkov od bezpečnostných dverí, zatiaľ čo firmy s donáškovou službou nestíhajú počítať aktuálny profit. Význam slova pozadie má však v slovenčine minimálne jeden ďalší rozmer, ostatne drvivá väčšina z vás, zatiaľ čo čítate tento text, na jednom takom pozadí sedí. Sedenie, respektíve zdravé sedenie, je základom nášho každodenného bytia a ak momentálne hľadáte svojho nového spoločníka pre prácu z domu, alebo by ste chceli svojmu ako z vody rastúcemu potomkovi dopriať kvalitný komfort pri hraní hier alebo učení distančnou formou, u nás stále viac a viac populárna spoločnosť Genesis má pre vás ďalšiu novinku z radu Nitro. Poďme sa na ňu spoločne posadiť a povedať si o jej celkových kvalitách trochu viac.

 
RECENZIA: E-Twow GT SE - Viac možností, viac hrkotania

RECENZIA: E-Twow GT SE - Viac možností, viac hrkotania

Kto by to bol ešte pred pár rokmi povedal, že sa od testovania herného softvéru postupne prepracujem k recenzovaniu dopravných prostriedkov. I keď by som vás v tejto súvislosti teraz rád pozval na súhrn mojich dojmov z aktuálne vydaných nových verzií elektromobilov značky Tesla (každý musí mať svoj sen), budeme sa musieť uspokojiť v úvodzovkách len s ďalšou mestskou kolobežkou. V predchádzajúcich častiach magazínu sme vás v tejto súvislosti oboznamovali s kvalitou dvoch významných hráčov na scéne s cenovo dostupnou elektromobilitou a dnes nastal čas doplniť značky Xiaomi / Segway o koncepčne zaujímavý E-Twow. Ešte než sa pozrieme na ich celosvetovo populárny modelový rad kolobežiek GT, bude určite vhodné utrúsiť pár historických faktov, hlavne pre vás, v danom segmente menej zorientovaných zákazníkov.

 
RECENZIA: Genesis Pallad 550 - Zbalíš tam aj to čo nepotrebuješ

RECENZIA: Genesis Pallad 550 - Zbalíš tam aj to čo nepotrebuješ

S poľskou spoločnosťou Genesis som vás nielen ja, ale aj moji kolegovia, formálne zoznamovali už toľkokrát. Mám pocit, že by bolo možno vhodné prestať dookola drhnúť ten naratív s nimi spojený. Narážam teraz priamo na asi najčastejšie opakované pozitívum o nízkej cenovej relácii, do ktorej daná firma balí drvivú väčšinu svojich produktov. Preto nechajme teraz bokom toľkokrát opakovanú frázu o pomere medzi cenou a výkonom, jednoducho tento aspekt je už pri Genesise proste automatickým faktom, a poďme sa spoločne porozprávať o jednom zo štyroch herných ruksakov, ktoré si môžete z ich portfólia dnes zadovážiť. Rad s označením Pallad sa mi do rúk dostal už tretí raz a v tomto prípade išlo o vôbec najvyšší model, Pallad 550, schopný ponúknuť obrovskú porciu odkladacích, ako aj špecializovaných priehradiek. S daným batohom sa môžete skutočne vybrať na výlet s obsahom, ktorý vlastne možno ani nepotrebujete – vysvetlím nižšie.

 
RECENZIA: Philips Sonicare 9900 Prestige - Mal som sa stať zubárom

RECENZIA: Philips Sonicare 9900 Prestige - Mal som sa stať zubárom

Budem k vám teraz maximálne úprimný. Ako dieťa som nenávidel čistenie zubov a za každej možnej situácie som sa snažil vyhýbať tejto činnosti, nech už to malo zahŕňať fingovanie všetkého možného, od infarktu, cez zlodeja na záhrade, až po konvertovanie na židovskú vieru. Dnes síce neviem presne určiť dôvod celkovej fóbie z čo i len malého kontaktu medzi zubnou kefkou a mojou nie zrovna statočnou sklovinou, každopádne, vždy keď som sa mal vybrať k školskému zubárovi na pravidelnú prehliadku, v duchu som si pripravoval scenár, ako sa tomu celému vyhnem (aby som bol fér, rovnako som to mal aj so športovými krúžkami a spomínam si, ako som raz miesto na karate išiel do cukrárne a v snahe presvedčiť rodičov o tom, že so mnou niekto skutočne vytrel telocvičňu, som zobral snehovo čisté kimono a hodil ho do bahnistej kaluže za domom – pochopiteľne som týmto krokom nikoho neoklamal). Roky plynuli a moje zuby odolávali minimálnemu čisteniu hrdinskejšie, než by ste si možno mysleli a dnes sa odvážim tvrdiť, že poznám dôvod, prečo mám ešte deväťdesiatdeväť percent z nich stále v ústach. Jednak za to môže postupné dospievanie a snaha starať sa o svoje zdravie o čosi viac, než v čase kedy som si myslel, že som nesmrteľný a zubný povlak je v mojom prípade pramálo schopný protivník, ale na druhú stranu som súčasne presvedčený o silnom genetickom základe svojho rodu. Možno vám to teraz bude znieť absurdne, avšak moja babka z maminej strany mala aj vo veku deväťdesiatich rokov podstatnú časť svojich zubov a nemala ich v pohári na polici, ale skutočne v ústach. Dnes, kedy platíme všetci nemalú časť ťažko zarobených financií zubným odborníkom, je preto logické starať sa o chrup lepšie než v čase detskom a v mojom prípade to platí hneď dvojnásobne, keďže chcem svoju malú dcérku už vopred pripraviť na skutočnosť, ako dôležité je pre ňu čistiť si zúbky a jedným očkom pokukovať po kariére zubného lekára. Aj v tejto súvislosti som pred časom dostal možnosť otestovať suverénne najdrahšiu elektrickú kefku na našom trhu, ktorá by mala výrazne prispievať k správnej starostlivosti o tie naše drahocenné, no niekedy poriadne boľavé perličky.

 
RECENZIA: TrueLife Pulse BT - Podľa tohto prístroja stále žijem

RECENZIA: TrueLife Pulse BT - Podľa tohto prístroja stále žijem

Aj cez skutočnosť, že som bol od svojho útleho veku vychovávaný v akejsi kresťanskej hierarchii, sotva by ste dnes u mňa našli čo i len snahu obhajovať vieru v čokoľvek konkrétne. Nie, za tie roky lemované dospievaním a z veľkej časti hlavne životnými skúsenosťami som sa naučil veriť maximálne tak v chaos a náhodu, do ktorých sme čoby na istý čas žijúce bytosti uvrhnutí, nech už sa nám to páči alebo nie. Preto beriem na vedomie, ak sa trocha pozastavíte nad faktom, že sa vám tu v nasledujúcom texte budem snažiť opísať moje názory ohľadom tlakomeru na pažu, čiže výhradne medicínskej pomôcky. Skutočnosť je však taká, že pod tlakom chaosu a náhody som v čase komunikácie s distribútorom firmy TrueLife prežíval istý záchvev strachu o vlastné zdravie. Náhoda jednoducho chcela, aby som sa cítil v ohrození, a preto zároveň kývol na test produktu, ktorý čiastočne dokáže nejedno ohrozenie monitorovať. Dnes už mi je lepšie, samozrejme som navštívil svojho praktického lekára a absolvoval niekoľko komplexných testov, ale bol to súčasne aj daný tlakomer s prívlastkom Pulse BR, ktorý mi v kritickej rovine pomohol si overiť, či ešte žijem, alebo je čas si nachystať papierové topánky.

 
RECENZIA: Philips Air Purifier 4000i - Prach je ekvivalent večného protivníka

RECENZIA: Philips Air Purifier 4000i - Prach je ekvivalent večného protivníka

Moderná doba so sebou prináša obrovské možnosti praktického využívania spotrebnej elektroniky, a aj keď na jednu domácnosť pripadne potenciálne veľký počet zbytočného haraburdia, ktorý v zmysle nejakej využiteľnosti drhne spodné priečky (napríklad elektrický nôž na krájanie chleba), rovnako tak sa nájde zopár viac než len užitočných pomocníkov. Vráťte sa teraz so mnou na pár viet do minulosti. Do doby, keď som bol ešte mladý, slobodný a na svoju budúcnosť som nazeral s priam až cynickým smiechom na perách. V tom čase každá moja tvrdo zarobená výplata neputovala do porcelánového prasiatka, ale naopak som s ňou kŕmil svoje nie vždy rozumné nápady. Meniť každé dva mesiace televízor len tak z rozmaru, zadovážiť si automatický vysávač v hodnote ojazdeného automobilu, alebo nakúpiť vlečku videohier, z ktorých polovica skončila nerozbalených – to bolo v mojom podaní úplne bežným správaním. V tej dobe bol však môj rozum v opozícii, ako sa povie, a presadiť jeho vôľu sa zdalo byť neraz utópiou. Spomínam si však, že som jeden čas uvažoval o zakúpení čističky vzduchu, keďže v dome, kde som vtedy býval, sa v rohoch stien často tvorila pleseň. Pripíšme to na margo autora tej stavby, pre ktorého to bol prvý a posledný plne zrealizovaný projekt, čo však nič nemenilo na skutočnosti, že som nakoniec siahol po klimatizácii – opozícia tentokrát našla spoločnú reč s koalíciou. Dnes, kedy mám na konte o pár rokov viac, na prstenníku sa leskne drahý kov a moja milovaná dcérka chodí už do škôlky, sa nákup spomínanej čističky stretáva s väčším pochopením. Mám však tú výhodu, že si pred samotnou a často nie práve mizivou investíciou môžem ako recenzent isté veci patrične overiť, a preto som sa podujal na niekoľkomesačný test výrobku od známej holandskej spoločnosti Philips, a to konkrétne čističky s kódovým označením Air Purifier 4000i.

 
RECENZIA: OMEN Blast Headset - Pohodlie je základ

RECENZIA: OMEN Blast Headset - Pohodlie je základ

Spoločnosť HP pojala dizajnovú obmenu svojej poslednej porcie herného príslušenstva OMEN skutočne vo veľkom a okrem kompletného prekopania hlavného loga zasiahla dosť významne aj do proporcií a výzoru samotných produktov. V tejto súvislosti si v nasledujúcom článku zoberieme na paškál káblový headset s prívlastkom Blast, ktorý sa okrem predpokladaných schopností, ako sú virtuálny 7.1 zvuk a kompatibilita s ceneným OMEN softvérom, môže pochváliť aj pevnou, ale napriek tomu na pohodlie mysliacou konštrukciou.

 
RECENZIA: Genesis Holm 510 RGB - Žiadna chudoba, ba naopak

RECENZIA: Genesis Holm 510 RGB - Žiadna chudoba, ba naopak

V tomto čísle nášho a vášho obľúbeného magazínu vám prinášame sondu do aktuálnej ponuky herného nábytku od spoločnosti Genesis. Po ich obmene pohodlných kresiel série Nitro prichádza na rad aj produkt priamo súvisiaci s identickou túžbou po praktickosti spojenej s vizuálne očarujúcim dizajnom. Rad Holm, na rozdiel od stoličiek, nezažíva síce až také časté formy redizajnu, ale ak už príde zo strany výrobcu k nejakej zmene, tá je automaticky viac než len kozmetická. Je to len niekoľko rokov, čo som sám mohol testovať produkt Holm 300 RGB a už toho času, aj po boku kolegov, s ktorými sme mu dávali takpovediac poriadne zabrať, som bol z výsledku viac ako nadšený. Spomínam si, že v pomere cena a výkon by ste v tej dobe na scéne nenašli pre trojstovku žiadnu adekvátnu konkurenciu. Aj z tohto dôvodu som ponuku na test priameho nasledovníka, ktorý sa rozmermi tentokrát snaží ukrojiť zase o kus viac z vášho osobného priestoru, prijal s veľkým očakávaním. A už hneď v úvode tejto spleti písmeniek vám môžem prezradiť, že na nejaké sklamanie nakoniec neprišlo.

 
RECENZIA: SteelSeries QcK Prism Cloth RGB 5XL - Kto potrebuje paplón?

RECENZIA: SteelSeries QcK Prism Cloth RGB 5XL - Kto potrebuje paplón?

Recenzovať herné podložky je vždy priam nadľudský výkon, ktorý si vyžaduje často týždňové stáže v textilných továrňach na okraji mesta Tan-tung v Severnej Kórei, kde vám umelá brada a veľké slnečné okuliare zabezpečia tenkú čiaru medzi verejnou popravou a klasicky nenáročným bičovaním. Povolanie herného publicistu preto berte ako sito, čo oddelí schopné zrno od slabých pliev. Ostatne, ja sám som bol nedávno vybraný do prvej línie testerov nových podložiek spoločnosti SteelSeries, ktoré by sa bezproblémovo uplatnili aj ako tradičná forma posteľnej kultúry.

 
RECENZIA: TicWatch C2+ - Bond, James Bond

RECENZIA: TicWatch C2+ - Bond, James Bond

Spoločnosť Mobvoi sa so svojimi výrobkami začína pomaly, ale isto, naplno pretláčať aj na lokálny trh a povedomie o stále sotva širokej ponuke takzvaných chytrých hodiniek v pravidelnom tempe obohacuje o zaujímavé kúsky. Radu TicWatch sme sa v našom časopise venovali už viackrát a keďže toho času išlo vždy o akési prémiové modely, respektíve vlajkové lode daného segmentu, nebude vôbec na škodu skúsiť spraviť ten symbolický krok smerom nižšie. Aj keď konkrétne a v prípade smart hodiniek TicWatch C2+ neponúka výrobca zrovna ľudovú cenovku na štýl lacných čínskych zariadení za pár eur, cez to všetko ide vo všeobecnom meradle o dostupný hardvér vytvorený za pomoci prémiových kritérií. Ešte než vôbec začnem s výpisom funkcií a mojich celkových dojmov v jednotlivých kategóriách testu, je nutné podotknúť, že za skratkou C2+ sa skrýva hardvér schopný takmer plnohodnotne simulovať základné, ale aj pokročilé funkcie moderného telefónu, respektíve ide o hodinky schopné eliminovať váš často až prehnaný kontakt s mobilom ako takým.

 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk