Acer začína ešport turnaj EMEA Predator League 2022

Acer začína ešport turnaj EMEA Predator League 2022

V rámci Predator League zahajuje Acer plnohodnotný online turnaj Rocket League s celkovou finančnou i vecnou odmenou v hodnote 90 000 €.

Od septembra do novembra sa môžu tímy z regiónu EMEA bez ohľadu na úroveň svojich zručností stretnúť v obľúbenej arkádovej hre v štýle futbalovo-automobilového chaosu „Rocket League“ v obľúbenom režime 3 na 3. Okrem akčnej zábavy v oblasti elektronických športov a fantastických cien ponúkne ročník 2022 aj exkluzívne propagačné akcie od 15 lokálnych maloobchodných partnerov, rozdávanie darčekov na sociálnych sieťach, žrebovanie o ceny a mnoho ďalšieho.

  • Európa: Benelux (Belgicko, Holandsko, Luxembursko), DACH (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko), Francúzsko, Taliansko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, severské krajiny (Dánsko, Fínsko, Nórsko, Švédsko), Španielsko, Česká republika, Turecko, Maďarsko , Spojené kráľovstvo (UK).
  • Blízky východ: Egypt, Bahrajn, Irak, Jordánsko, Katar, Kuvajt, Libanon, Omán, Spojené arabské emiráty (SAE).
  • Afrika: Južná Afrika

Zápasy na virtuálnom ihrisku sa hrajú 3 proti 3. Minimálne dvaja z troch hráčov musia mať bydlisko v krajine, v ktorej sa turnaja zúčastňujú. V prvej fáze sa tímy stretnú v národných kvalifikáciách. V každej krajine sa konajú dve kvalifikačné kolá. Dva najlepšie tímy z každého kola sa kvalifikujú do národného finále. Víťaz finále sa zúčastní medzinárodného EMEA finále, kde sa stretne s majstrami ostatných krajín. Národné finále v Českej republike a na Slovensku bude vysielané naživo na platforme Twitch.

Registrácia do Predator League začala 26. septembra a potrvá do 21. októbra 2022. Všetky ďalšie dáta, informácie, stream a podrobnosti nájdete na www.predatorleague.gg. PRIDAJTE SA, HRAJTE A VYHRAJTE!

Zdroj: Acer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk