Vlajková loď Huawei Mate Xs 2 a cenový hit nova Y90 prichádzajú na Slovensko

Vlajková loď Huawei Mate Xs 2 a cenový hit nova Y90 prichádzajú na Slovensko

Ide o novú generáciu skladacieho smartfónu Huawei Mate Xs 2 a cenovo dostupný telefón Huawei nova Y90, ktorý sa pýši 6,7-palcovým 90 Hz displejom a obrovskou, až 5000 mAh batériou.

Huawei Mate Xs 2 v zatvorenom stave pôsobí takmer ako klasický smartfón, pričom po roztvorení sa jeho obrazovka rozloží na plnú veľkosť, čo prináša pohlcujúci zážitok z prezerania obsahu. Smartfón disponuje 50 Mpx True-Chroma fotoaparátom s Huawei XD Optics, čím opäť posúva mobilnú fotografiu na nový level. Nechýba veľká batéria a ultrarýchle nabíjanie, ktorým sú zariadenia Huawei roky známe. 

Nový Mate Xs 2 je v predaji exkluzívne o operátora Telekom a obchodnej sieti NAY, v oboch prípadoch za 1 999 eur s hodnotným bonusom. Pri kúpe v Telekome získate ako bonus smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm v hodnote 379 eur, zákazníci NAY získajú k smartfónu ako bonus smart hodinky Huawei Watch GT 3 v hodnote 270 eur. 

Kategóriu cenovo dostupných smartfónov zastupuje druhá novinka - Huawei nova Y90, ktorá sa nabije až na 53 % len za 30 minút, a to vďaka technológii 40 W SuperCharge. Smartfón zaisťuje pohodlné používanie a pohlcujúce zážitky zo zábavy vďaka veľkému 6,7" displeju s ultra úzkym rámom. Ide o ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá spoľahlivé zariadenie s bezkonkurenčnou cenou. V predaji novinku nájdete u maloobchodných predajcov za odporúčanú cenu 229 eur.

Zdroj: Huawei

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk