HyperX prichádza s novým mikrofónom DuoCast

HyperX prichádza s novým mikrofónom DuoCast

HyperX rozširuje svoje portfólio mikrofónov o tri novinky: nový USB mikrofón HyperX DuoCast a biele farebné prevedenie USB mikrofónov HyperX SoloCast a QuadCast.

Posledné prírastky do rodiny mikrofónov HyperX poskytujú novú úroveň pohodlia, výkonu aj ovládania, a tým pádom aj lepší užívateľský zážitok. Konkrétne mikrofóny ponúkajú:

USB mikrofón HyperX DuoCast

Nový USB mikrofón DuoCast spĺňa požiadavky profesionálnych aj začínajúcich streamerov, či už používajú PC, PS5, PS4 alebo Mac. Podporuje zvuk vo vysokom rozlíšení s 24-bitovou hĺbkou a vzorkovacou frekvenciou až 96 kHz, takže snímanie hlasu je vysoko kvalitné a krištáľovo čisté. Na skutočne dokonalé zachytenie zvuku využíva mikrofón aj zabudovaný pop filter. HyperX DuoCast má nízkoprofilový držiak s tlmičom (shock mount), ľahké nastavenie citlivosti a užívateľovi dáva na výber z dvoch voliteľných režimov nahrávania – kardioidným a všesmerovým. Praktické sú funkcie rýchleho stlmenia poklepaním na mikrofón a LED indikácia stavu vysielania. Mikrofón ponúka aj prúžok RGB podsvietenia, ktoré je možné nastaviť pomocou softvéru HyperX NGENUITY.

Mikrofón HyperX QuadCast S

Novo k dispozícii aj v bielom farebnom prevedení, QuadCast S je USB mikrofón s dynamickými svetelnými RGB efektmi, ktoré je možné nastaviť prostredníctvom softvéru HyperX NGENUITY. Mikrofón QuadCast S ponúka vstavaný antivibračný držiak s tlmičom, zabudovaný pop filter pre minimalizáciu okluzívnych spoluhlások, stlmenie zvuku poklepaním a LED indikátor stavu vysielania. Prístroj disponuje štyrmi nahrávacími režimami – stereofónnym, všesmerovým, kardioidným a obojsmerným – a prispôsobí sa tak aktuálnym potrebám užívateľa. V spodnej časti mikrofónu ide ľahko nastaviť citlivosť záznamu, nájdete tu aj výstup na 3,5 mm jack konektor pre priamy odpočúvanie. Mikrofón QuadCast tak poskytuje čistý a konzistentný zvuk počas streamov aj videokonferencií.

Mikrofón HyperX SoloCast

SoloCast prináša užívateľom USB mikrofón s jednoduchým nastavením plug-n-play, navyše v novom bielom farebnom prevedení, ktoré dobre ladí s rôznymi štýlmi. Mikrofón využíva kardioidné smerové nahrávanie, ktoré je citlivejšie na zdroje zvuku priamo pred mikrofónom. To z neho robí ideálnu voľbu pre hlasový chat pri hrách, streamovanie hovoreného slova a tvorbu zvukových nahrávok. Mikrofón ponúka funkciu stlmenia poklepaním, LED indikáciu stavu vysielania a univerzálny otočný stojan, ktorý uľahčuje používanie. Novinkou modelu SoloCast je zvuk s vysokým rozlíšením s hĺbkou 24bitov a frekvenciou vzorkovania až 96 kHz, čo robí nahrávky ešte kvalitnejšími. Hi-res audio je jednoducho dostupné prostredníctvom aktualizácie firmvéru HyperX NGENUITY.

Dostupnosť: Nový USB mikrofón HyperX DuoCast je k dostaniu za odporúčanú maloobchodnú cenu 2 750 Kč. HyperX QuadCast S v bielej farbe je k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 4 450 Kč. Biela varianta mikrofónu HyperX SoloCast je k dispozícii za cenu 1 850 Kč. Všetky nové produkty sú dostupné v maloobchodnej sieti HyperX a taktiež online.

Zdroj: HyperX, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk