Dvaja slovenskí operátori sa dnes stretnú v zaujímavom hernom dueli - prichádza finále Firemnej ešportovej ligy

Dvaja slovenskí operátori sa dnes stretnú v zaujímavom hernom dueli - prichádza finále Firemnej ešportovej ligy

Dvaja slovenskí operátori sa dnes stretnú na virtuálnom bojisku v rámci finále Firemnej ešportovej ligy v Counter-Strike: Global Offensive. Samotný duel je na programe už dnes od 17:00, s vysielaním na www.twitch.tv/yzonesk.

Firemná ešportová liga (FEL) už dnes podvečer vyvrcholí svojou treťou sezónou, v rámci jarnej časti uvidíme finále hry Counter-Strike: Global Offensive. Do bojov sa celkovo v tejto sezóne zapojilo štrnásť tímov, nechýbali zástupcovia známych spoločností, akými sú napríklad VÚB, Orange a Deutsche Telekom.

Formát ligy sa niesol v znamení dvoch skupín, do ktorých bolo rozložených sedem tímov, pričom štyri najlepšie z každej skupiny postupovali do vyraďovacej fáze, ktorá sa začínala zápasmi štvrťfinále. Vyraďovacia fáza práve dnes vrcholí a my spoznáme mená šampiónov medzi firmami na poli Counter-Strike: Global Offensive. Zostáva totiž odohrať totiž dva zápasy – o tretie miesto a samotné grandfinále.

Čo sa týka zápasu o tretie miesto, tento duel bude hraný offstream, čo znamená, že naživo vysielaný nebude. Sily si v ňom zmerajú pracovníci Yvents (Yvents Phoenix), ktorí nastúpia proti SuperScale.

Hlavným ťahákom dňa bude samotné grandfinále, ktoré je vysielané live už od 17:00. Finálový boj sľubuje zaujímajú zápletku – nastúpia v ňom dva tímy, ktoré majú na pracovnom poli rovnaké zameranie. V menšom „derby“ sa stretne spoločnosť Orange (Orange.Amber), ktorá v boji o prvenstvo vyzve Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia (DT ITSO SK). Hrať sa bude formátom best-of-3 (najlepší z troch máp), pričom komentátorské stanovisko zaujme dvojica Milan „Bito“ Bitala a Jakub Szazak.

Nebude sa hrať len o česť a slávu. Získať môžeš putovný pohár, medaile, vecné ceny od ImageWell výživové doplnky od JaguarFox – www.jaguarfox.com a takisto teambuildingové aktivity pre svoju spoločnosť od Zazito (Escape Room) a Laser Wars (Laser Game)! Tak čo, kto vyhrá tretiu sezónu FEL? Sleduj finále Firemnej ešportovej ligy a zisti to už dnes od 17:00 na www.twitch.tv/yzonesk.

Hlavným partnerom tohto projektu je stávková spoločnosť TIPOS.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk