ViewSonic ColorPro VP3881a je podľa TIPA najlepším video monitorom

ViewSonic ColorPro VP3881a je podľa TIPA najlepším video monitorom

ViewSonic oznamuje, že jeho monitor ColorPro Professional VP3881a zvíťazil v kategórii Najlepší video monitor súťaže Technical Image Press Association (TIPA) World Awards 2022. Tento 37,5″ monitor bol ocenený za svoju zakrivenú obrazovku s pomerom strán 21:9 a absolútnu presnosť farieb, čo z neho robí ideálneho spoločníka na strihanie videa.

Rad ColorPro vníma potreby a požiadavky kreatívcov ako prioritu. V spolupráci s kreatívnou komunitou sme vytvorili produkty, ktoré v sebe spájajú funkčnosť a estetiku, ktoré vyhovujú dizajnérom, fotografom a kameramanom. Teší nás, že nás ocenila organizácia TIPA, ktorá združuje najvplyvnejších kreatívnych odborníkov vo fotografickom priemysle. Ocenenie monitora ColorPro VP3881a upevňuje náš záväzok voči kreatívnej komunite a sľubujeme, že budeme pokračovať vo vývoji profesionálnych nástrojov, ktoré pozdvihnú inšpiráciu všetkých kreatívcov.

Oscar Lin, generálny riaditeľ divízie monitorov spoločnosti ViewSonic.

Verné zobrazenie a vynikajúca presnosť farieb boli faktory, vďaka ktorým ColorPro VP3881a získal ocenenie TIPA za najlepší video monitor. Zakrivená, ultraširokouhlá obrazovka s pomerom strán 21:9 poskytuje úchvatný obraz zo všetkých uhlov a maximalizuje zorné pole, čo ocenia predovšetkým video editori.

Monitor disponuje tiež portami vrátane USB-C, HDMI a DisplayPortu. Umožňuje prácu naprieč obrazovkami a bezpečné prehrávanie obsahu v rozlíšení 4K vďaka ochrane HDCP 2.2, to všetko pri 90W napájaní externých periférií a zariadení, čo zaisťuje elegantný pracovný priestor bez neporiadku.

VP3881a je monitor overený spoločnosťou Pantone, vopred kalibrovaný z výroby pre presnú vernosť farieb, s 95% pokrytím farebného gamutu DCI-P3, 100% pokrytím sRGB a Rec. 709. Jeho presnosť farieb Delta E<2 poskytuje celé spektrum 4,39 bilióna farieb, s ktorými sa možno hrať pri postprodukcii. Vďaka vysokému dynamickému rozsahu (HDR10), ktorý eliminuje zasekávanie a zdvojenie obrazu, displej ponúka plynulý a ostrý obraz s hlbšími úrovňami kontrastu.

Zdroj: Viewsonic

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk