Efektívne hranie v 1080p so SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 6400

Efektívne hranie v 1080p so SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 6400

Vďaka kompaktnému nízkoprofilovému 1-slotovému dizajnu s klasickými červenými akcentmi PULSE je ideálnym komponentom pre malé zostavy.

Grafická karta PULSE AMD Radeon RX 6400, postavená pomocou 6nm technológie, je vybavená 768 stream procesormi, ktoré bežia s Boost Clock až na 2321 MHz a Game Clock až 2039 MHz. Najnovšia vysokorýchlostná pamäť GDDR6 s taktovanou rýchlosťou 16 Gbps, s 16 MB pamäťovej technológie AMD Infinity Cache, ktorá znižuje latenciu a spotrebu energie a umožňuje vysoký celkový herný výkon. Na podporu najnovších zobrazovacích monitorov na trhu je vybavená výstupnými portami vrátane HDMI a Display Port 1.4 s výstupmi DSC. Séria grafických kariet PULSE AMD Radeon RX 6400 obsahuje 12 výkonných výpočtových jednotiek a 12 lúčových akcelerátorov.

Optimalizovaná technológia chladenia axiálnym ventilátorom

Vynikajúce chladenie grafickej karty PULSE AMD Radeon RX 6400 je poháňané dynamickou technológiou chladenia axiálnym ventilátorom, ktorý je vybavená siedmimi lopatkami, ktoré vytvárajú tichý a chladný herný zážitok. Funkcia Fuse Protection je zabudovaná do obvodu externého napájacieho konektora PCIe, aby chránila komponenty a chránila grafickú kartu.

Kompaktná estetika a inžinierstvo

Grafická karta SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 6400 je navrhnutá tak, aby sa zmestila do malých a mini-ITX PC zostáv. Ide o dokonalú systémovú integráciu, pretože je vybavená jednoslotovým nízkoprofilovým dizajnom so správnym chladením pre váš herný zážitok. Charakteristické červené akcenty PULSE sú štýlovým doplnkom pre každého hráča, ktorý hľadá šasi so silnou hernou estetikou.

TriXX Boost

Získajte maximálny výkon na grafických kartách PULSE AMD Radeon RX 6400 so softvérom SAPPHIRE TriXX. V rôznych hrách TriXX Boost zvyšuje FPS miernym znížením rozlíšenia prostredníctvom softvéru TriXX, ktorý je potom upravený pomocou AMD Radeon Image Sharpening pre výrazné zvýšenie výkonu. Vyberte si z prispôsobiteľnej stupnice rozlíšenia alebo z ďalších vlastných rozlíšení na základe vstupu používateľa pre oveľa jemnejšiu kontrolu nad kompromisom medzi kvalitou a výkonom.

Prelomové hranie s výkonnými funkciami Radeon:

Grafická karta SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 6400 je vybavená výkonnými funkciami AMD Radeon, ktoré pozdvihujú hranie v rozlíšení 1080p, vrátane:

Herná architektúra AMD RDNA 2: AMD RDNA 2, jediná herná architektúra, ktorá siaha od stolných počítačov, notebookov a konzol novej generácie až po mobilné zariadenia a automobilové informačno-zábavné systémy, je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu kombináciu výkonu a energetickej účinnosti.

Technológia pamäte AMD Infinity Cache: 16 MB pamäťovej technológie AMD Infinity Cache umožňuje výkon s vysokou šírkou pásma pri nízkej spotrebe energie a nízkej latencii.

Hranie s až 4 GB GDDR6: Prechádzajte textúrami hry pomocou 4 GB pamäte GDDR6. Pripravte sa na hranie najnovších hier pri vysokých nastaveniach.

Technológia AMD Smart Access Memory: Získajte vyšší výkon vo vybraných tituloch prostredníctvom nových úrovní komunikácie medzi stolnými procesormi AMD Ryzen a grafickými kartami AMD Radeon cez PCI Express.

Podpora DirectX 12 Ultimate: Posúva hry na novú úroveň realizmu s podporou funkcií ako DirectX Raytracing (DXR) a Variable Rate Shading.

DirectX Raytracing (DXR): Grafické karty AMD Radeon RX 6400 s vylepšenými výpočtovými jednotkami AMD RDNA 2 sú optimalizované tak, aby poskytovali realistické osvetlenie, tiene a odrazy s DirectX Raytracing, novým štandardom pre herný vizuál novej generácie na zvýšenie vizuálnej kvality v hraní.

Variable Rate Shading (VRS): Technológia Variable Rate Shading (VRS) zrýchľuje úroveň detailov tam, kde je to dôležité. Selektívnym výberom miesta pridelenia zdrojov GPU možno optimalizovať výkon.

Technológia AMD FidelityFX: Technológia AMD FidelityFX je súprava nástrojov s otvoreným zdrojovým kódom efektov vizuálneho vylepšenia pre vývojárov hier dostupná na AMD GPUOpen. Open source priestorové upscaling riešenie AMD FidelityFX Super Resolution je navrhnuté tak, aby zvyšovalo fps a poskytovalo vysokokvalitné herné zážitky s vysokým rozlíšením.

AMD Radeon Super Resolution (RSR): Nová upscaling technológia založená na ovládači uvoľňuje zvýšenú úroveň výkonu s vysokokvalitným obrazom a je kompatibilná s tisíckami hier.

Technológie AMD na ostrenie obrazu: AMD Radeon Image Sharpening (RIS) alebo AMD FidelityFX Contrast Adaptive Sharpening (CAS) poskytujú čistejší obraz na displejoch s vysokým rozlíšením prakticky bez vplyvu na výkon.

Technológia AMD Radeon Anti-Lag: Technológia AMD Radeon Anti-Lag pomáha znižovať oneskorenie tým, že inteligentne riadi radenie práce CPU pred prácou GPU v tisíckach hier bežiacich na rozhraniach DirectX 9, 11 a 12 API.

AMD Radeon Boost Technology s podporou VRS: Technológia AMD Radeon Boost teraz využíva hardvér Variable Rate Shading, ktorý sa nachádza na grafických kartách AMD Radeon RX 6000 Series vo vybraných tituloch. Selektívne znižuje mieru tieňovania v určitých oblastiach, keď sa herné postavy otáčajú a otáčajú počas hry, čím poskytuje extra výkon a zvýšenú odozvu s malým vplyvom na vizuálnu kvalitu.

Technológia AMD FreeSync: Využite naplno výhody grafickej karty AMD Radeon RX 6400 spárovaním s certifikovaným monitorom s podporou technológie AMD FreeSync, aby ste odomkli výnimočný herný zážitok bez trhania s vysokou obnovovacou frekvenciou, nízkou latenciou a ohromujúcim HDR.

HDMI 2.1: Grafická karta AMD Radeon RX 6400 umožňuje konektivitu a podporuje najnovšie špičkové displeje. HDMI 2.1 VRR rozširuje herné zážitky bez trhania na všetky displeje s podporou HDMI 2.1 VRR a poskytuje plynulé hranie pre všetkých používateľov GPU AMD Radeon RX 6400.

Dostupnosť: Grafická karta SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 6400 sa už dodáva a bude dostupná u vybraných elektronických predajcov a predajcov SAPPHIRE po celom svete.

Zdroj: Sapphire

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk