• Hlavná stránka
  • Ostatné
  • PR články
  • Kto vyhral 300 000€ v hre CS:GO a kto sa pobije o ďalších 25 000€ v hre FIFA22? Sledujte finále V4 Future Sports Festivalu spolu s nami.
Kto vyhral 300 000€ v hre CS:GO a kto sa pobije o ďalších 25 000€ v hre FIFA22? Sledujte finále V4 Future Sports Festivalu spolu s nami.

Kto vyhral 300 000€ v hre CS:GO a kto sa pobije o ďalších 25 000€ v hre FIFA22? Sledujte finále V4 Future Sports Festivalu spolu s nami.

Prestížny maďarský turnaj pokračuje so svojou e-futbalovou časťou v ktorej zabojovala o skvelý prizepool 25 000€ aj slovenská dvojica.

V4 Future Sports Festival ukončil v nedeľu svoj CS:GO turnaj s rekordným prizepoolom 300 000€. Napínavé finále medzi tímami Gambit esports a Entropiq nám na 5 mapách ukázal to najlepšie z hry CS:GO. Nakoniec najlepšie výkony predviedli hráči ruského tímu Gambit, ktorý si ukrojili najväčší podiel z prizepoolu - 150 000€.

V súboji o prestížny titul sme mali až 3 SK/CZ tímy, najvyššie umiestnenie dosiahol tím Enterprise esports, ktorý skončil na 5.-6. mieste. V tesnom závese za ním sa umiestnili tímy eSuba a SINNERS.

CS:GO turnaj sa skončil, avšak V4 Future Sports Festival pokračuje. FIFA 22 turnaj potrvá do 24.11. a mali sme v ňom aj naše zastúpenie. Slovenské farby v Budapešti hájili profesionálni hráči Timotej “Cristy” Starinský a Dominik "REVY" Révai. Táto dvojica spoločne bojovala o postup do finále spolu s ďalšími 7 národnými tímami. 8 dvojíc tak zabojuje o prizepool 25 000€, pričom víťaz turnaja si odnesie trofej a až 11 000€.

Na začiatku turnaja ich čakali skupinové (Best of 2) zápasy v ktorých si náš tím poradil s reprezentáciou Slovinska, Česka a avšak nakoniec prehral zápas proti Poľsku. Napriek dvom víťazstvám však na turnaji končí. Keďže slovenskí hráči mali rovnaký počet bodov (6) ako zvyšné dva tímy, rozhodovali vzájomné zápasy a počet gólov. Tesne tak uniklo našim reprezentantom play-off turnaja.

Livestream zápasov celého FIFA turnaja môžete sledovať aj vy live spolu s nami aj s CZ/SK komentárom vďaka streamovacej platforme Twitch.

Harmonogram FIFA 22 turnaja:

  • UTOROK 23.11. od 14:00 - SKUPINA B zápasy
  • STREDA 24.11. - Play-off a Finále

Sledujte livestream zápasov a držte palce hráčom v ich ceste za víťazstvom.

Pre viac informácií v anglickom a maďarskom jazyku o V4 navštívte webstránku organizátora.

Klikajte na kanál Y-Zonesk a fandite našim hráčom. Okrem toho si V4 môžete pozrieť live aj na TV stanici ChuckTV. Pre viac informácií o V4 v slovenskom jazyku klikajte sem.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk