SteelSeries prináša novú vodeodolnú hernú klávesnicu Apex 3 TKL

SteelSeries prináša novú vodeodolnú hernú klávesnicu Apex 3 TKL

Cenovo dostupná klávesnica pre všetkých hráčov si zakladá na bohatej funkčnosti.

Herná klávesnica bola navrhnutá, aby sa stala najlepšou voľbou profesionálnych i každodenných bežných hráčov. Je vodeodolná a prachuvzdorná, čo dokladá certifikácia IP32. Pevná odolná konštrukcia klávesnice cieli na hráčov, ktorí to s hraním hier myslia vážne. Vyznačuje sa elegantným a pritom veľmi úsporným tvarom. Absencia numerického bloku, teda prevedenie TKL, je najobľúbenejšia medzi profesionálnymi esport hráčmi. Umožňuje im úplne ľubovoľne umiestniť klávesnicu do ideálnej pohodlnej polohy, ktorá je základom pre ich maximálny výkon.

Klávesnica disponuje vlastnými tichými spínačmi vyhotovenými z kvalitných materiálov poskytujúcich nízke trenie a životnosť viac ako 20 miliónov stlačení. Celkový obraz a tvár jej dodáva 8zónové RGB podsvietenie Brilliant PrismSync, ktoré možno ľahko ovládať, resp. synchronizovať s ostatnými produktmi z rodiny SteelSeries.

Nielen pre maximálne sústredenie počas hry, ale pre ľahký prístup a ovládanie ponúka klávesnica multimediálne prvky. K dispozícii sú rollovací valček s klikacou funkciou a ďalšie tlačidlá pre jednoduché nastavenie za chodu bez nutnosti spúšťať aplikáciu a to vrátane ovládania jasu či prehrávania hudby.

Jednoduché užívateľské prispôsobenie bolo a je jednou z hlavných predností produktov SteelSeries. Apex 3 TKL využíva SteelSeries Engine pre celkovú úpravu podsvietenia, programovania makier a mnoho ďalšieho. Aplikácia Engine je súčasťou celého ekosystému SteelSeries GG, ktorý zahŕňa voľne dostupné aplikácie a obsah, ako sú SteelSeries Moment pre ľahkú prácu so záznamami, resp. ich zdieľanie na rôznych sociálnych sieťach. Moment, resp. pokročilá umelá inteligencia, zaznamenáva pomocou GameSense akcie v obľúbených hrách ako sú League of Legends, Counter Strike: Global Offensive a Dota 2. Ďalšie hry, vrátane populárnych Valorant a Fortnite, získajú podporu čoskoro.

SteelSeries Apex 3 TKL je teraz k dispozícii za 54,99 eur vrátane dopravy prostredníctvom webu SteelSeries.com alebo u vybraných lokálnych predajcov.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk