Nabite svoje dni a noci energiou s novým moto e7 power

Nabite svoje dni a noci energiou s novým moto e7 power

Sila a výkon sa k sebe vždy perfektne hodia a spoločnosť Motorola vďaka novému moto e7 power robí obe tieto stránky prístupnejšie ako kedykoľvek predtým.

Toto zariadenie poskytuje úžasnú výdrž batérie, neuveriteľnú spoľahlivosť a výkon, ktoré zákazníci potrebujú na poskytnutie energie počas svojich najrušnejších dní a nocí, spolu s vynikajúcimi zážitkami z fotoaparátu a displeja, ktoré sú v tejto cenovej hladine extrémne zriedkavé.

Hrajte, učte sa alebo pracujte bez jedinej starosti vďaka masívnej 5 000 mAh batérii, ktorou disponuje moto e7 power. Prehrávajte hudbu až 76 hodín, videá až 14 hodín alebo prehliadajte web až 12 hodín na jedno nabitie. S až dvoma dňami výdrže batérie na dosah ruky môžete niekam vyraziť na celý víkend bez toho, aby ste museli myslieť na nabíjanie.

6,5-palcový displej Max Vision HD+ ponúka jeden z najlepších zážitkov zo sledovania v rámci série moto e, s pomerom strán 20:9 budú filmy, hry a videohovory vyzerať čo najlepšie. A ultraširokouhlá obrazovka znamená, že váš obľúbený obsah bude vždy riadne viditeľný. Užite si neuveriteľnú odozvu vďaka osemjadrovému procesoru s taktom 2,0 GHz, ktorý vám umožní viac hrať, viac sledovať a chatovať bez oneskorenia.

Systém dvoch fotoaparátov, ktorým je moto e7 power vybavený vám postačí, či už chcete snímať väčšie snímky alebo sa sústrediť na malé detaily v živote. Hlavný fotoaparát s rýchlym zaostrovaním a rozlíšením 13 MPx s PDAF (ostrenie pomocou fázovej detekcie) vám umožní robiť rýchle fotografie. Objektív Macro Vision vás dostane 4x bližšie k fotografovanému objektu ako štandardný objektív a zachytí aj drobné detaily. Navyše si môžete byť istí, že s 5 MPx selfie fotoaparátom budete vždy vyzerať čo najlepšie.Všetky tieto neuveriteľné fotografie a videá môžete bez námahy ukladať do 64 GB spoľahlivého zabudovaného úložiska. Ak potrebujete viac miesta, môžete kedykoľvek úložisko rozšíriť až na 1 TB pridaním karty microSD.

Motorola sa venuje dodávaniu hardvérových a softvérových funkcií, vďaka ktorým bude váš čas s telefónom ešte ľahší a príjemnejší. Čítačka odtlačkov prstov diskrétne umiestnená v logu „batwing“ na zadnej strane telefónu vám umožní odomknúť telefón jediným dotykom. Špeciálne tlačidlo Asistenta Google na bočnej strane každého zariadenia vám navyše pomôže rýchlo nájsť odpovede a realizovať veci iba pomocou vášho hlasu.

Dostupnosť: moto e7 power je teraz na Slovensku dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 114,90 eur.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk