ADATA uvádza na trh externé RGB SSD SE900G

ADATA uvádza na trh externé RGB SSD SE900G

Externé SSD s brilantným RGB osvetlením.

ADATA predstavuje externé SSD SE900G s brilantným RGB osvetlením, ktoré poskytuje vynikajúci výkon vďaka rýchlosti čítania a zápisu až 2 000MB/s. SE900G je približne 25x rýchlejší než štandardný externý pevný disk. Používatelia môžu preniesť objemný 10GB 4K UHD filmový súbor iba za 10s.
Okrem vynikajúceho výkonu prichádza model SE900G tiež s ohromujúcim RGB designom, ktorý je medzi externými SSD skutočne jedinečný. Jeho RGB osvetlenie pokrýva 74 % plochy predného krytu pre nezameniteľnú žiaru a originalitu. Navyše RGB vyžaruje panel s kockovaným vzorom, ktorý poskytuje zariadeniu výrazný premyslený vzhľad.

Model SE900G je k dispozícii v širokej škále vysokých kapacít (512GB/1TB/2TB), vďaka ktorým sa skvele hodí pre kreatívcov na ukladanie a prenos objemných súborov, alebo pre hráčov na ukladanie herných titulov pre herné konzoly. Keď sú hráči pripravení hrať svoje uložené hry znovu, môžu ich načítať rýchlejšie než so štandardným externým pevným diskom.

Model SE900G podporuje najrozšírenejšie operačné systémy, ako je Android, Mac OS a Windows. Používatelia si môžu kedykoľvek vychutnávať svoje videá, fotografie, hudbu a všetko ostatné a jednoducho súbory zdieľať prostredníctvom SE900G s väčšinou zariadení.

Zdroj: Adata

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk