HP uvádza nové počítače určené pre prácu z domova i v kancelárii

HP uvádza nové počítače určené pre prácu z domova i v kancelárii

HP predstavilo nové firemné počítače a ultraširoký monitor, ktoré ľuďom pomáhajú zostať v spojení, sústrediť sa a byť produktívni prakticky kdekoľvek.

Nový rad HP EliteBook 805 G8 poháňajú mobilné procesory AMD Ryzen PRO radu 5000. Tieto počítače ponúkajú dlhú výdrž batérie, umožňujúcu naplno pracovať odkiaľkoľvek. Notebooky radu EliteBook 805 sú k dispozícii vo verziách s uhlopriečkou 13,3, 14 a 15,6 palca a ponúkajú nové funkcie, ktoré zamestnancom aj IT tímom umožňujú nasledujúce:

  • Byť produktívni kdekoľvek. Zostaňte pripojení a pracujte s vysokorýchlostným gigabitovým pripojením, o ktoré sa postará Wi-Fi 6 a voliteľná podpora sietí 4G LTE. Rýchlo a bezpečne prenášajte fotografie, videá aj súbory medzi počítačom HP a telefónom pomocou aplikácie HP QuickDrop. Funkcia HP Sound Calibration dokáže upraviť zvuk slúchadiel podľa predstáv používateľa a ponúka pohlcujúci zvukový zážitok, zatiaľ čo funkcia HP Dynamic Audio vie upraviť nastavenie hovorenej reči, hudby i zvuku pri sledovaní filmov a potlačiť pritom okolité ruchy.
  • Pracovať pokojne. Počítače HP Elite sa radia k najlepšie zabezpečeným počítačom na svete s najľahšími možnosťami správy. Nová technológia detekcie napadnutia od spoločnosti HP, ktorou je HP Tamper Lock, uzamkne počítač, ak bol fyzicky otvorený alebo bola porušená jeho ochrana. Zariadenie možno ľahko dezinfikovať bežnými čistiacimi obrúskami pre domácnosť a pred čistením je možné využiť funkciu HP Easy Clean, ktorá deaktivuje dotykovú obrazovku, klávesnicu a Clickpad, aby nebolo nutné počítač vypínať. Funkcia HP Sure View Reflect umožňuje používateľovi pracovať diskrétne, pretože pri pohľade zo strany sa na obrazovke odráža iba medený reflexný povrch.
  • Mať dobrý pocit z toho, že použité materiály pochádzajú z udržateľných zdrojov. Vďaka snahe o väčšiu šetrnosť k životnému prostrediu sú tieto zariadenia súčasťou najudržateľnejšieho portfólia počítačov na svete, pretože kryt reproduktora je vyrobený z plastov, ktoré by inak skončili v oceánoch, a vonkajší obal takisto kompletne pochádza z udržateľných zdrojov.

Vďaka východiskovej hmotnosti pod 1 kg je HP ProBook 635 Aero G8 ideálny pre používateľov, ktorí sú ochotní pracovať odkiaľkoľvek. Jeho elegantný dizajn, silné zabezpečenie spĺňajúce požiadavky firemných zákazníkov a dlhá výdrž batérie prispievajú k udržaniu produktivity zamestnancov, nech sa nachádzajú kdekoľvek, a pri použití aplikácie HP QuickDrop ho možno bezproblémovo prepojiť s mobilným telefónom.

Notebooky HP ProBook 445 G8, HP ProBook 455 G8 a HP ProBook 435 x360 G8 sú určené pre profesionálov v rastúcich spoločnostiach - či už pracujú pri stole, v zasadacej miestnosti alebo doma. Zásluhou vylepšeného dizajnu a najnovších voliteľných mobilných procesorov AMD Ryzen radu 5000, poskytujú notebooky ProBook 405 G8 i naďalej výkon, zabezpečenie a odolnosť, ktoré zamestnanci počas pracovného dňa od komerčných zariadení vyžadujú. HP ProBook X360 435 G8 je vybavený kĺbom pre otáčanie v rozsahu 360 stupňov, ktorým ho nastavíte do niektorého zo štyroch dostupných režimov, aby ste mohli pohodlne tvoriť, prezentovať a spolupracovať.Priaznivcom multitaskingu ponúka zakrivený monitor HP P34hc s rozlíšením WQHD a uhlopriečkou veľkosti 34 palcov impozantné pracovné prostredie doma aj v kancelárii. Ultraširoký displej prispieva k zvýšeniu produktivity až o 33 % a používateľ si môže vychutnať pracovný priestor na viacerých obrazovkách bez rušivých rámčekov. Vďaka jedinému káblu USB-C pre prenos videosignálu a dát a pre napájanie notebooku až do príkonu 65 W sa tento elegantný ultraširoký monitor stane stredobodom všetkého diania na vašom stole. Celkovo 56 % spoločností uvádza, že sa teraz viac zameriavajú na pohodlie a ergonómiu, každý teda určite ocení možnosť nastavenia výšky a náklonu, čo uľahčuje nájdenie ergonomicky najvhodnejšej polohy obrazovky.

Ceny a dostupnosti

  • Notebooky HP EliteBook 835 G8, HP EliteBook 845 G8 a HP EliteBook 855 G8 budú v predaji od apríla za ceny od 1179 Eur.
  • Notebook HP ProBook 635 Aero G8 bude v predaji od apríla za ceny od 899 Eur.
  • Notebooky HP ProBook 445 G8 a HP ProBook 455 G8 budú v predaji od apríla za ceny od 690 Eur.
  • Notebook HP ProBook x360 435 G8 bude v predaji od apríla za ceny od 790 Eur.
  • Zakrivený monitor HP P34hc WQHD bude v predaji od februára za ceny od 404 Eur.
Zdroj: HP

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk