Western Digital prináša bezdrôtovú nabíjačku, ktorá zároveň zálohuje dáta

Western Digital prináša bezdrôtovú nabíjačku, ktorá zároveň zálohuje dáta

Western Digital nedávno rozšírila svoje aktivity aj do kategórie bezdrôtových nabíjačiek a zákazníkom, ktorí hľadajú rýchle a spoľahlivé dobíjanie svojich mobilných zariadení kompatibilných s technológiou Qi, ponúka dve bezdrôtové nabíjačky SanDisk Ixpand Sync a SanDisk Ixpand 15 W.

Bezdrôtová nabíjačka Ixpand Sync okrem samotného nabíjania prináša kľudné spanie, a predovšetkým prebúdzanie s vedomím plne nabitého a zálohovaného mobilného telefónu. Toto zariadenie môže byť vhodným darčekom a doplnkom mobilného zariadenia pre samotného používateľa alebo niekoho z jeho priateľov.

Bezdrôtová nabíjačka SanDisk Ixpand Sync pomáha riešiť problematiku manuálneho zálohovania a proces zálohovania zjednodušuje. Na zálohovanie tak nie je nutné myslieť. Nabíjačka disponuje vlastnou ukladacou kapacitou až 256 GB a umožňuje bezdrôtové nabíjanie pri súčasnom zálohovaní fotografií a videí z nabíjaného zariadenia. Súčasne tým uvoľňuje na tomto zariadení toľko potrebné miesto.

Druhý, spoločne uvádzaný produkt, SanDisk Ixpand 15W je určený všetkým, ktorí hľadajú jednoduché bezdrôtové dobíjanie. Na nabíjačku stačí jednoducho položiť mobilné zariadenie kompatibilné s technológiou Qi a rýchlo nabíjať výkonom až 15 W. Obe zariadnenie, SanDisk Ixpand Sync a Ixpand 15W, sú kompatibilné so zariadeniami AirPods Pro, iPhone 8 a vyššie, Samsung Galaxy S7 a vyššie, Samsung Galaxy Note 5 a vyššie a ďalšími Qi kompatibilnými mobilmi, a to aj pri používaní ochranných obalov. Pre bezpečné nabíjanie a ochranu batérie tieto nabíjačky využívajú kontrolu teploty, detekciu cudzích objektov a adaptabilné dobíjanie.

Treťou, spoločne uvedenou novinkou, je flash disk SanDisk Ixpand Flash Drive Luxe, ktorý rozširuje ponuku mobilných úložísk. Tento flash disk má celokovové telo a funkciu 2v1 s konektormi Lightning a USB Type-C. Disk umožňuje bezproblémovo pristupovať ku zložkám a presúvať ich na zariadeniach iPhone, iPad Pro, Mac computer a ďalších zariadeniach s rozhraním USB Type-C vrátane mobilných telefónov so systémom Android.

Špecifikácie:

Bezdrôtová nabíjačka SanDisk Ixpand Wireless Charger Sync:

 • Automaticky zálohuje fotografie, videá a kontakty priamo do svojej pamäte jednoduchým umiestnením mobilného zariadenia na základňu dobíjačky
 • Až 10 W pre rýchle nabíjanie
 • Ľahko uvoľní miesto na mobilnom zariadení a zálohuje fotografie a videá v plnom rozlíšení
 • Súčasťou balenia je aj vysoko výkonný adaptér s káblom dlhým 1,8 m na rýchle a pohodlné dobíjanie
 • Podporuje rôzne užívateľské profily a je možné ju zdieľať s ostatnými členmi rodiny

Bezdrôtová nabíjačka SanDisk Ixpand Wireless Charger 15W:

 • Až 15 W pre rýchle nabíjanie
 • Súčasťou balenia je aj adaptér SanDisk AC s káblom 1,5 m USB Type-C
 • Jemný, gumový lem chráni dobíjané zariadenie pred pádom

Flash disk SanDisk Ixpand Flash Drive Luxe:

 • Celokovové telo, 2-in-1 s konektormi Lightning a USB Type-C
 • Ľahko uvoľní miesto na iPhone pre ďalšiu kreatívnu prácu
 • Automaticky z iPhonu zálohuje fotky, videá a ďalšie dokumenty
 • Štýlový dizajn s dvomi funkciami a riešením, ktoré chráni konektory. Navyše s očkom na zavesenie

Cena a dostupnosť

Nové nabíjačky SanDisk majú dvojročnú záruku. Ixpand Wireless Charger Sync je dostupná v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB za doporučenú cenu od €95.99 na Western Digital Store a u vybraných predajcov a resellerov. Ixpand Wireless Charger 15W je dostupná za doporučenú cenu od €49.99 na Western Digital Store a u vybraných predajcov a resellerov. Ixpand Flash Drive Luxe je dostupná v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB za doporučenú cenu od €54.99 na Western Digital Store a u vybraných predajcov a resellerov.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk