Razer uviedol pre konzoly Xbox Series X|S nový ovládač Wolverine V2

Wolverine V2 navrhnutý pre konzolu Xbox Series X | S využíva akčné tlačidlá a D-pad Razer Mecha-Tactile, ktoré prinášajú kvalitnejšiu ergonómiu a pokročilú prispôsobiteľnosť pre vyššiu presnosť a väčšiu kontrolu nad hrou.

Vylepšená ergonomika a prepracovaný dizajn sú ideálne pre pohodlné celodenné hranie a prirodzené držanie ovládača. Vďaka tomu je možné svižné a presné stláčanie tlačidiel a protišmykové gumové úchopy sa zase postarajú o špičkový výkon pri hre.

Patentované akčné tlačidlá Razer Mecha-Tactile majú pre vyššiu odolnosť životnosť 3 milióny stlačení a zníženú aktivačnú vzdialenosť 0,65 mm. Vďaka tomu je ich aktivácia o 35% rýchlejšia než u štandardných membránových tlačidiel. Každé tlačidlo je výborne vyladené pre vyššiu presnosť, aby ste mohli predviesť svoj skutočný herný potenciál.

Okrem rýchlejších spínačov má ovládač Wolverine V2 dve programovateľné multifunkčné tlačidlá, ktoré možno nakonfigurovať prostredníctvom softvéru Razer Controller Setup Designed for Xbox. To hráčom umožní premapovať predné tlačidlá, aby mali navyše možnosť kontroly a pokročilého prispôsobenia. A pre situácie, keď sú kľúčové reflexy a rýchlosť na prvom mieste, majú spúšťacie spínače ovládača Wolverine V2 mód Hair Trigger, ktorý má posuvník so zarážkou spúšťača pre ultrarýchlu kadenciu.

Cena a dostupnosť: Ovládač Razer Wolverine V2 je dostupný za 119,99 € (odporúčaná maloobchodná cena) na webových stránkach Razer.com, v predajniach RazerStore a u vybraných maloobchodných predajcov.

Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk