Motorola predstavuje smartfóny moto g 5G a moto g9 power

Motorola predstavuje smartfóny moto g 5G a moto g9 power

Poskytnú vám to najdôležitejšie a prinášajú funkcie ďalšej generácie za menej.

chcete rýchlejšiu sieť budúcnosti už dnes. je vaša. predstavujeme moto g 5G.

moto g 5G otriasa tým, čo očakávate od strednej triedy smartfónov, nastavuje nový štandard pre fotoaparát, batériu aj displej a zároveň pokračuje v misii spoločnosti Motorola sprístupňovať technológiu 5G siete za dostupnú cenu. Mobilná platforma Qualcomm Snapdragon 750G 5G nabitá výkonom založeným na umelej inteligencii, ktorý je optimalizovaný pre najintenzívnejšie úlohy, vám umožní zažiť neuveriteľne vysokú rýchlosť 5G siete a zažiť pohlcujúce hranie. Neuveriteľná sila rýchlosti 5G ďalšej generácie vám umožní stiahnuť si vaše obľúbené filmy behom niekoľkých sekúnd, bez prerušenia streamovať online hry a počas videohovorov sa budete cítiť ako priamo v miestnosti. V porovnaní so sieťou 4G, 5G sieť poskytuje väčšiu šírku pásma, nižšiu latenciu a kratší čas oneskorenia, takže vám nikdy nič neunikne.

Systém troch kamier smartfónu moto g 5G je nabitý ohromujúcou zobrazovacou technológiou pre neuveriteľne živé a dynamické snímky bez ohľadu na situáciu. Hlavný snímač s rozlíšením 48 MPx a technológiou Quad Pixel pomáha osvietiť každú scénu aj pri slabom osvetlení, zatiaľ čo vďaka ultraširokouhlému objektívu sa do záberu zmestí 4-krát viac, takže vám nikdy neunikne žiadny detail na snímkach väčších ako sa javia v realite. Špeciálny fotoaparát Macro Vision vás dostane 5-krát bližšie k fotografovanému objektu ako bežný objektív a získate úžasné fotografie, ktoré vám vyrazia dych. Navyše, 16 MPx hlavný selfie fotoaparát s veľkosťou pixelov až 2,0 μm zachytáva snímky ideálne na Instagram bez ohľadu na podmienky pomocou technológie Quad Pixel.

moto g 5G je poháňaný batériou s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám vydrží na jedno nabitie viac ako dva dni a najnovší procesor Snapdragon 750G zvyšuje energetickú účinnosť, takže sa môžete pripájať rýchlosťou 5G bez obáv z vybitia batérie. Ak potrebujete získať energiu v rýchlosti, 20W nabíjanie TurboPower vám umožní získať 10 hodín energie za 15 minút nabíjania.

Masívny 6,7-palcový displej MaxVision FHD+ smartfónu moto g 5G urobí veľký dojem vďaka technológii HDR10, ktorá poskytuje živé a realistické farby s vylepšeným jasom a kontrastom, vďaka čomu váš obsah vyzerá vždy najlepšie. Nehovoriac o tom, že jedinečný pomer strán 20:9 ponúka efektívny dizajn, ktorý elegantne pojme veľkú obrazovku. Nadupaný výkon tohto telefónu je doplnený až o 6 GB RAM, čo vám umožní zvládnuť viac práce rýchlejšie, mať otvorených viac aplikácií naraz a ľahko medzi nimi prepínať. Vďaka 128 GB vstavaného úložiska a 1 TB rozšíriteľného úložiska pomocou slotu na kartu microSD môžete mať v telefóne a pri sebe všetok svoj obľúbený obsah, nech ste kdekoľvek.

ešte užitočnejšie inovácie

Motorola sa zameriava na zahrnutie hardvérových a softvérových funkcií, vďaka ktorým bude trávenie vášho času s telefónom ešte ľahšie a príjemnejšie. Nájdete tu prepracovanú aplikáciu Fotoaparát, vďaka ktorej sú vaše najpoužívanejšie funkcie fotoaparátu ľahko dostupné v dolnej časti obrazovky, čo vám uľahčí intuitívnejšie snímanie najlepších fotografií. Pomôžte svojim videám ešte viac zažiariť pomocou nových funkcií, akou je Zvýraznená farba videa, ktorá vám umožní zachovať konkrétne farby v obraze a všetko ostatné zmení na čiernobiele alebo Video so skrášlením tváre pre moto g 5G, ktoré vám pomôže vyzerať čo najlepšie odstránením nedokonalostí.

Dedikované tlačidlo Google Asistent na bočnej strane každého zariadenia vám pomôže rýchlo nájsť odpovede a riešiť veci iba pomocou hlasu. A môžete sa spoľahnúť, že Motorola bude naďalej poskytovať najčistejšiu verziu operačného systému Android. Zabudnite na neohrabané softvérové skiny a duplikované verzie aplikácií – iba takmer dostupný Android 10 o ktorom vieme, že ho zákazníci milujú. moto g 5G je vybavený funkciou Moje používateľské prostredie, ktorá obsahuje všetky vynikajúce Moto Experiences, ktoré zákazníci spoznali a ktoré si obľúbili, ako aj množstvo nových prispôsobiteľných funkcií, vďaka ktorým môžete hudbu, videá a hry posunúť na vyššiu úroveň pomocou vlastných nastavení a pokročilých ovládacích prvkov. Môžete si dokonca vytvoriť vlastné motívy zariadenia výberom z rôznych typov písma, farieb a tvarov ikon, takže váš telefón bude skutočne jedinečný. S novým smartfónom moto g 5G získate ešte väčšie výbavu na zdieľanie svojich nápadov a na rozšírenie svojich možností. Chceš to. Dostaneš to.

Cena a dostupnosť: moto g 5G bude na Slovensku k dispozícii začiatkom decembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 299,99 eur.


chcete energiu na celé dni. nech sa páči. predstavujeme moto g9 power.

moto g9 power sa môže pochváliť výkonným fotoaparátom a displejom, po ktorom zákazníci túžia, spolu s až 60 hodinovou výdržou najväčšej batérie, aká kedy bola v telefóne Motorola zabudovaná. Pôsobivá 6000 mAh batéria vám umožní zažiť neuveriteľnú slobodu fungovať viac dní na jedno nabitie bez potreby nosenia power banky alebo kontroly zástrčiek všade, kam pôjdete. Vďaka moto g9 power môžete zostať dostupný dlhšie pre videohovory, sledovať viac relácií a bezstarostne cestovať bez obáv z nabíjania.

Ide o prvú verziu „power“ v rámci radu moto g, kde bol pridaný 64 MPx snímač s vysokým rozlíšením, ktorý poskytuje výnimočnú čistotu a presnosť farieb. Technológia Quad Pixel zaisťuje, že každá fotografia bude ostrá a jasná bez ohľadu na nastavenie vďaka 4-násobne vyššej citlivosti na svetlo. So senzorom hĺbky ostrosti urobíte z každodenných fotografií profesionálne vyzerajúce portréty a zachytíte drobné detaily, ktoré by vám inak chýbali pomocou špeciálneho fotoaparátu Macro Vision, ktorý vás priblíži 4-krát bližšie k objektu. Či už ide o zložitý kvet alebo vnútorný mechanizmus hodiniek, priblížte sa do vzdialenosti 2,5 cm. A selfie kamera s rozlíšením 16 MPx a technológiou Quad Pixel je zárukou, že vaše selfie sú vždy vhodné na Instagram.

Váš obľúbený obsah vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým na obrovskom 6,8-palcovom displeji Max Vision HD+, ktorý ponúka pohlcujúci zážitok bez ohľadu na to, čo práve sledujete. A či už ste v kontakte s blízkymi alebo snímate fotografie pomocou vysoko výkonného kamerového systému, užite si výkon bez oneskorenia z platformy Snapdragon mobile. Vďaka 4 GB RAM pamäti a 128 GB vstavanému úložisku máte priestor a výkon na multitasking pre ľahké prepínanie medzi všetkými obľúbenými filmami, skladbami, aplikáciami a hrami.

ešte užitočnejšie inovácie

Motorola sa zameriava na zahrnutie hardvérových a softvérových funkcií, vďaka ktorým bude trávenie vášho času s telefónom ešte ľahšie a príjemnejšie. Nájdete tu prepracovanú aplikáciu Fotoaparát, vďaka ktorej sú vaše najpoužívanejšie funkcie fotoaparátu ľahko dostupné v dolnej časti obrazovky, čo vám uľahčí intuitívnejšie snímanie najlepších fotografií. Pomôžte svojim videám ešte viac zažiariť pomocou nových funkcií, akou je Zvýraznená farba videa, ktorá vám umožní zachovať konkrétne farby v obraze a všetko ostatné zmení na čiernobiele. Dedikované tlačidlo Google Asistent na bočnej strane každého zariadenia vám pomôže rýchlo nájsť odpovede a riešiť veci iba pomocou hlasu. A môžete sa spoľahnúť, že Motorola bude naďalej poskytovať najčistejšiu verziu operačného systému Android. Zabudnite na neohrabané softvérové skiny a duplikované verzie aplikácií – iba takmer dostupný Android 10 o ktorom vieme, že ho zákazníci milujú.

moto g9 power je vybavený funkciou Moje používateľské prostredie, ktorá obsahuje všetky vynikajúce Moto Experiences, ktoré zákazníci spoznali a ktoré si obľúbili, ako aj množstvo nových prispôsobiteľných funkcií, vďaka ktorým môžete hudbu, videá a hry posunúť na vyššiu úroveň pomocou vlastných nastavení a pokročilých ovládacích prvkov. Môžete si dokonca vytvoriť vlastné motívy zariadenia výberom z rôznych typov písma, farieb a tvarov ikon, takže váš telefón bude skutočne jedinečný. S novým smartfónom radu moto g získate ešte väčšiu výbavu na zdieľanie svojich nápadov a na rozšírenie svojich možností. moto g9 power: Chceš to. Dostaneš to.

Cena a dostupnosť: moto g9 power bude na Slovensku k dispozícii začiatkom decembra za uvádzaciu cenu 199,99 eur.

Zdroj: motorola

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk