Kingston Digital uvádza USBčko DataTraveler Duo s dvojakým rozhraním

Kingston Digital uvádza USBčko DataTraveler Duo s dvojakým rozhraním

Kingston ohlásil nový prírastok do svojej rodiny všestranných USB flash diskov s dvoma rozhraniami – DataTraveler Duo, ktorý ponúka maximálnu flexibilitu majiteľom najnovších i starších zariadení.

DataTraveler Duo je vybavený dvoma USB konektormi, ktoré fungujú so štandardnými portami USB typu A a USB typu C1. Rozhranie USB 3.2 Gen 1 umožňuje rychlý2 prístup k dokumentom, fotografiám, videám, hudbe a ďalším súborom a umožňuje ich jednoduchý prenos a zdieľanie medzi notebookmi, stolovými počítačmi a mobilnými zariadeniami. Disk s dvojakým rozhraním je tiež ideálnym riešením prídavného úložiska dát s kapacitou 32 alebo 64 GB. Nepoužívané konektory je možné chrániť pomocou dvojice posuvných krytiek. DataTraveler Duo je k dispozícii v kapacitách 32 alebo 64 GB3 a má trojročnú záruku s bezplatnou technickou podporou.

DT Duo je najnovším doplnkom rodiny plug-and-play diskov Duo, ktoré podporujú mobilitu:

DataTraveler microDuo 3C (DTDUO3C) Flash disk s dvojakým rozhraním, ktorý pracuje so štandardným USB a USB-C portom s veľkou rýchlosťou čítania až 100 MB/s. Dodávaný je s kapacitou až 128 GB, čo poskytuje dostatok úložného priestoru pre najnovšie smartfóny, tablety, PC a Mac počítače.

DataTraveler microDuo 3.0 G2 (DTDUO3G2) Flash disk s dvojakým rozhraním micro-USB a USB-A pre smartfóny a tablety so systémom Android, ktoré podporujú funkciu USB OTG (On-The-Go). DTDUO3G2 sa dá pripojiť ako prídavné úložisko dát (s kapacitou až 128 GB) do portov micro USB používaných na nabíjanie zariadení. Umožňuje rýchly a jednoduchý prenos súborov, fotografií a videí medzi mobilnými zariadeniami a PC.

Zdroj: Kingston

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk