Správny hráč pozná potrebu kvalitnej hernej stoličky

Správny hráč pozná potrebu kvalitnej hernej stoličky

Hranie si totiž užijete lepšie, pokiaľ vás nebolí chrbát.

Pokiaľ nepatríte k hráčom, ktorí si hranie vychutnávajú na gauči, tak pravdepodobne používate nejaký druh kancelárskej stoličky, no možno sa môžete pochváliť aj kreslom, ktoré má prívlastok herné. A nie, neznamená to, že musí byť olepené LED svietidlami.

Mnoho hráčov však podceňuje dôležitosť kvalitnej stoličky a aj keď to v nízkom veku pravdepodobne nepocítite, tak v budúcnosti sa nekvalitná stolička môže podpísať na stave vašej chrbtice. Zdravé sedenie je nesmierne dôležité a netreba ho brať na ľahkú váhu.

Ak hľadáte to najlepšie na poli ergonomických kancelárskych stoličiek, herných stoličiek či kancelárskych kresiel, tak slovenská spoločnosť Spinergo má pre svojich zákazníkov presne stoličky, ktoré sú nie len extrémne pohodlné, ale vaša chrbtica sa vám za ne poďakuje.

Kľúčom ku kvalite je patentovaný systém Move&Stop, ktorým je obdarená každá stolička Spinergo. Tento systém dovolí striedať pasívne/statické sedenie a aktívne/zdravé sedenie. Vďaka tomu môžete systematicky precvičovať svoje chrbtové a brušné svaly, čo má pozitívny dopad na bolesti chrbta pri sedení. Tento systém je klinicky testovaný a jeho účinky sú potvrdené štúdiami.

Navyše, spoločnosť Spinergo používa vysoko kvalitné materiály. Oceľ, plasty a čalúnenie boli testované a výsledkom je dlhá životnosť a jednoduché čistenie. Aj preto môže spoločnosť poskytnúť na svoje ergonomické kreslá, herné stoličky a kancelárske stoličky záruku až tri roky.

Ak teda hľadáte svoju ďalšiu hernú stoličku, tak vaša chrbtica vám bude vďačná, ak dáte šancu stoličkám, ktoré vám doprajú pohodlie.

Zdroj: PR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk