OnePlus predstavil novú vlajkovú loď OnePlus 8T

OnePlus predstavil novú vlajkovú loď OnePlus 8T

Prémiový smartfón obsahuje nové ultra-rýchle nabíjanie Warp Charge 65, špičkový 120Hz Fluid displej a OxygenOS 11.

Warp Charge 65 - denná dávka energie za 15 minút

Warp Charge 65 je najpokročilejšie riešenie nabíjania spoločnosti OnePlus vôbec, ktoré ponúka celodenný výkon za iba 15 minút. Využíva technológiu nabíjania dvoch batérií na rýchle doplnenie veľkej celkovej kapacity 4 500 mAh a úplné nabitie za normálneho používania trvá iba 39 minút, takže nočné nabíjanie je minulosťou. OnePlus 8T je vybavený 12 teplotnými senzormi, spolu s extra šifrovacím čipom v adaptéri a kábli, aby udržiaval nabíjaciu teplotu na pohodlnej úrovni pri prevádzke pri špičkovom výkone 65W. Či už sa chystáte ráno do práce alebo si dáte rýchlu pauzu počas dňa, Warp Charge 65 dobije OnePlus 8T na celý pracovný deň.

120Hz tekutý AMOLED displej

Fluid AMOLED displej OnePlus 8T s frekvenciou 120 Hz je prvým plochým 120 Hz displejom, ktorý kedy získal hodnotenie A+ od spoločnosti DisplayMate. Každé prejdenie prstom alebo posunutie po paneli prinesie neuveriteľne plynulý obraz, takže si používatelia môžu vychutnať tie najintenzívnejšie hry s pozoruhodnou plynulosťou a bez námahy prehliadať kanály sociálnych médií na veľkom displeji. Vďaka iba znateľnému farebnému rozdielu (JNCD) okolo 0,3 má displej OnePlus 8T najvyššiu presnosť farieb v priemysle. Flexibilný displej FHD+ 2.5D má tiež špičkový jas až 1 100 nitov, vďaka čomu poskytuje jasnejší obraz aj pri ostrom slnečnom svetle. OnePlus 8T má navyše 8 192 úrovní jasu, vďaka čomu sú prechody medzi rôznymi nastaveniami jasu prirodzené a pohodlné.

Vynikajúci výkon

OnePlus 8T je vybavený vlajkovou loďou mobilnej platformy Qualcomm Snapdragon 865 5G so systémom Snapdragon X55 5G Modem-RF, ktorý umožňuje ohromujúce multigigabitové pripojenie 5G, fotografovanie v profesionálnej kvalite rýchlosťou Gigapixel, hranie na pracovnej ploche s ultra realistickou grafikou a intuitívne zážitky z umelej inteligencie. Vynikajúci výpočtový výkon ďalej dopĺňa duálny režim NSA + SA 5G a podpora Wi-Fi 6 pre rýchlejšie a spoľahlivejšie dátové rýchlosti. Vďaka až 256 GB flash pamäti UFS 3.1 poskytuje OnePlus 8T rýchlejší a stabilnejší výkon. Výnimočný hardvér umožňuje plynulejšie snímanie a prehrávanie videa v rozlíšení 4K so zníženým vybíjaním batérie, čo používateľom umožňuje využívať rýchlosť siete 5G na streamovanie videí v rozlíšení HD alebo hranie hier náročných na výkon na cestách.

Pokročilý systém štyroch kamier

OnePlus 8T je vybavený robustnou a všestrannou kamerovou súpravou navrhnutou tak, aby efektívne zachytila každý okamih v ostrých detailoch. Systém štyroch kamier obsahuje hlavný fotoaparát s rozlíšením 48 MP s optickou stabilizáciou obrazu, 16 MP a vyhradenými makro a čiernobielymi objektívmi, ktoré umožňujú používateľom vychutnať si fotografovanie na úrovni štúdia na cestách. 123-stupňový ultraširokouhlý objektív OnePlus 8T poskytuje novú perspektívu pre kompozíciu snímok, takže používatelia môžu s istotou snímať rozsiahle krajiny, rozsiahlu architektúru a ďalšie širokouhlé objekty v plnom zobrazení. Objektív poskytuje čistý obraz za rôznych svetelných podmienok - dokonca aj v noci alebo v tme vďaka vylepšenému režimu Nightscape.

Všestranná sada fotoaparátov OnePlus 8T pokryje aj tie najakčnejšie okamihy vďaka pokročilému softvéru na stabilizáciu videa. Nový režim Video Portrét vytvára živé klipy s prirodzeným efektom bokehu založenom na vylepšenej AI, presne detekuje a analyzuje ľudské objekty a rozmazáva pozadie.

Krásny dizajn

OnePlus 8T je k dispozícii v dvoch nových úžasne krásnych farbách: akvamarínová zelená a lunárna strieborná. Verzia Aquamarine Green využíva difúzny odraz, formu lomu svetla, ktorá rozptyľuje svetlo v expanzívnom rade uhlov a smerov a poskytuje čistý, lesklý povrch, ktorý na zadnej strane lesklého skla zanecháva podstatne menej odtlačkov prstov. Nový variant Lunar Silver kombinuje najnovšiu iteráciu prémiového matného matného skla OnePlus s upokojujúcim sivým tónom a vytvára dokonalú rovnováhu medzi estetickou eleganciou a bezkonkurenčným pohodlím.

OxygenOS 11 – Tak plynulý...

Nielen, že je OnePlus 8T prvým zariadením OnePlus, ktoré prichádza s najnovšou verziou operačného systému OnePlus, OxygenOS 11, hneď po vybalení z krabice - je to tiež prvý globálny smartfón, ktorý spoločnosť Google nevyrába, s novým Android 11. OxygenOS 11 znovu predstavuje softvérové prostredie OnePlus s vylepšeným rozložením, odvážnym dizajnom a užitočnými funkciami, ktoré uľahčujú intuitívnejšie ovládanie jednou rukou. OxygenOS 11 sa tiež teší z množstva novo optimalizovaných animácií a gest, ako aj z mnohých prispôsobení, ktoré vyhovujú vašim osobným preferenciám, ako napríklad 11 nových možností hodín Always On Display, vylepšené ovládanie jednou rukou a Zen Mode 2.0. Čistý vzhľad a dojem umožňujú používateľom zefektívniť každodenné úlohy, zvýšiť efektivitu a vychutnať si jemnejšiu a prispôsobenejšiu používateľskú skúsenosť.

Cena a dostupnosť: OnePlus 8T bude k dispozícii na predobjednanie na OnePlus.com. Od 20. októbra bude OnePlus 8T dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a operátorov za maloobchodnú predajnú cenu 629 eur (128 GB), resp. 719 eur (256 GB).

Zdroj: OnePlus, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk