Nové headsety SteelSeries Arctis 7 sú kompatibilné s next-gen konzolami

Nové headsety SteelSeries Arctis 7 sú kompatibilné s next-gen konzolami

Headsety Arctis 7X a Arctis 7P reprezentujú hojne oceňovanú sériu a prinášajú jej prednosti na next-gen konzoly. Využívajú pritom inovatívny USB-C bezdrôtový adaptér prvýkrát uvedený s modelom Arctis 1 Wireless.

SteelSeries Arctis 7X - bezdrôtový headset pre Xbox Series X | S

Pôvodný model Arctis 7 získal nespočet prestížnych ocenení a teraz bol prepracovaný špeciálne pre bezdrôtový zvuk konzol Xbox Series X | S so spätnou kompatibilitou s Xbox One. Headset využíva inovatívny bezdrôtový USB-C adaptér umožňujúci jednoduché prepojenie medzi konzolami Xbox, PlayStation, Nintento Switch, počítačmi a mobilnými zariadeniami. Bezdrôtová, bezstratová 2,4GHz technológia poskytuje veľmi nízku odozvu a verný zvuk bez zásekov. Nadväzuje tak na ďalších členov rodiny Arctis, kedy využíva rovnako kvalitné zvukové meniče reprodukujúce široký rozsah, zdôrazňujúce jemné, ale tiež výrazné zvuky, ktoré hráčom ponúkajú výhodu v ich obľúbených hrách novej generácie.

Integrovaná batéria dosahuje až 24 hodín nepretržitého bezdrôtového používania. Nechýbajú charakteristické rysy, akými sú ikonická flexibilná čelenka, komunikačnou aplikáciou Discord certifikovaný ClearCast mikrofón a rýchlo dostupné ovládanie na náušníku vrátane upravovania pomeru hlasitosti ChatMix.

SteelSeries Arctis 7X je celosvetovo k dispozícii za 179,99 euro s DPH vrátane dopravy prostredníctvom https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7x.

SteelSeries Arctis 7P - bezdrôtový headset pre PlayStation 5

Headset zrkadlí všetky vyššie popísané parametre, avšak využíva menší bezdrôtový USB-C adaptér vďaka chýbajúcej komptabilite s konzolou Xbox. Model Arctis 7P je plne kompatibilný s PlayStation 5 a spätne s PS4. Okrem toho tiež s Nintendo Switch, počítačmi a mobilnými zariadeniami. Okrem úpravy pomeru hlasitosti ChatMix je na náušníku dostupná aj funkcia úpravy odposluchu, teda množstvo vlastného hlasu z mikrofónu, ktorý je vrátený späť do slúchadiel.

SteelSeries Arctis 7P v modro-bielej kombinácii zodpovedajúcej dizajnu konzoly PlayStation 5 alebo čiernej variante je celosvetovo k dispozícii za 179,99 euro s DPH vrátane dopravy prostredníctvom https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7p.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk