Western Digital prináša nové externé SSD Sandisk Extreme

Western Digital prináša nové externé SSD Sandisk Extreme

Nové disky ponúkajú až dvojnásobnou rýchlosť v porovnaní s predchádzajúcou generáciou a vďaka originálnemu riešeniu zrýchľujú prácu a uľahčujú presun digitálneho obsahu.

Nové externé disky využívajú technológiu NVMe, sú dodávané v kapacitách až 2 TB a sú ideálnym nástrojom na vytváranie jedinečného obsahu alebo na ľahké uchovávanie a prenos záznamu v kvalite 4K alebo 8K. Vlajková loď tohto radu, SanDisk Extreme PRO, používa celokovové hliníkové šasi na zabezpečenie náročnej prevádzky bez prehrievania a odolný silikónový rám, ktorý odolá náročným podmienkam. Disky navyše pomáhajú uchovať digitálny obsah v bezpečí vďaka ohrane heslom a upgradu na 256bitové hardvérové AES šifrovanie.

Odolné SSD disky s vysoký výkonom

Nové externé SSD disky SanDisk boli navrhnuté s ohľadom na profesionálov, ktorí ich budú využívať tak, aby spoľahlivo zvládli väčšinu náročných úloh, či už doma, v štúdiu, kancelárii alebo na vonkajších miestach. Externý disk SanDisk Extreme je skvelý mobilný disk pre všetkých, ktorí potrebujú viac pamäte a chcú odolný a rýchly disk. Druhý z tohto radu, SanDisk Extreme PRO, bol vytvorený pre naozajstných profesionálov, ktorí potrebujú stabilný, vyrovnaný výkon a disk, ktorý je možné vziať kamkoľvek.

Disk je pripravený okamžite vyraziť na cesty, používatelia môžu využiť praktické očko pre karabínu a disk pripevniť k batohu, taške alebo opasku na dodatočné zabezpečenie a ďalší kľud na duši. Nové disky sú kompatibilné s platformou Mac i PC. Navyše disky na prenos dát na počítač alebo notebook umožňujú ľahko a rýchlo zálohovať obsah z mobilných zariadení vďaka kompatibilite so širokým radom mobilných telefónov s USB Type-C.

Prenosný SSD disk SanDisk Extreme PRO

  • Šetrí čas pri ukladaní a prenose dát pomocou vysoko výkonnej technológie NVMe a ponúka rýchlosť čítania 2 000 MB/s a rýchlosť zápisu až 2 000 MB/s.
  • Celokovové hliníkové šasi funguje ako chladič a disk tak poskytuje vysoké trvalé rýchlosti v mobilnom prevedení.
  • Odolá pádu až z dvoch metrov a spĺňa normy IP55. Disk tak zvládne akékoľvek dobrodružstvo. Celokovové hliníkové šasi a silikónový rám ponúkajú dodatočnú ochranu dát a komfortné používanie.
  • Disk umožňuje uchovať súkromný obsah v bezpečí pomocou ochrany heslom a upgradom na 256bitové hardvérové šifrovanie.

Prenosný SSD disk SanDisk Extreme

  • Prináša výkon technológie NVMe a rýchlosť čítania až 1050 MB/s a rýchlosť zápisu až 1000 MB/s v prenosnom prevedení a s vysokou kapacitou, ktorá je perfektná na vytváranie jedinečného digitálneho obsahu a zachytenie výnimočných filmových záznamov.
  • Externý disk má zvýšenú odolnosť, odolá pádu z výšky až dva metre, je odolný proti prachu a vode a spĺňa normy IP55.
  • Odolné silikónové puzdro ponúka ďalšiu dodatočnú ochranu dát a komfortné používanie.
  • Disk umožňuje uchovať súkromný obsah v bezpečí pomocou ochrany heslom a upgradom na 256bitové hardvérové šifrovanie.

Cena a dostupnosť: Na externé SSD disky SanDisk Extreme a SanDisk Extreme PRO je poskytovaná päťročná obmedzená záruka a sú dostupné prostredníctvom internetového obchodu Western Digital Store a ďalej prostredníctvom vybraných distribútorov a predajcov po celom svete. SanDisk Extreme je dostupný v kapacitách 500 GB a 1 TB (139 resp. 239 USD na WDStore). Disk s kapacitou 2 TB bude v predaji behom predvianočného obdobia. SanDisk Extreme PRO je už teraz dostupný v kapacite 2 TB. Disk s kapacitou 1 TB bude v predaji behom predvianočného obdobia (299 USD na WDStore). Ceny nových externých diskov SanDisk Extreme budú kopírovať ceny predchádzajúcich modelov v čase svojho uvedenia na trh a budú ovplyvnené podmienkami na jednotlivých trhoch.

Zdroj: Western DIgital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk