SteelSeries prináša headset s duálnym bezdrôtovým pripojením: Arctis 9

SteelSeries prináša headset s duálnym bezdrôtovým pripojením: Arctis 9

Headset Arctis 9 prináša bezdrôtové pripojenie s nízkou odozvou na PC a PlayStation. K prenosu slúži 2,4GHz pripojenie a Bluetooth.

Nový model rozširuje hojne oceňovanú radu Arctis a prináša kvalitný zvukový výkon a duálne bezdrôtové pripojenie na počítače a konzoly PlayStation.  Výrobca upozorňuje na kompatibilitu s PlayStation 5 v čase jeho uvedenia na trh.

Headset kopíruje už zavedený dizajn rodiny Arctis. Nechýba ani ikonická čelenka slúžiaca ako flexibilný hlavový most, ktorý umocňuje komfort samotných náušníkov z priedušnej Airweave tkaniny. Pevný kovový skelet zaisťuje odolnosť a stabilné nosenie na hlave. Na jednom z náušníkov je umiestnené tiež ovládanie hlasitosti ChatMix upravujúce pomer hlasitosti medzi zvukmi z hry a komunikačnej aplikácie.

SteelSeries Arctis 9 poskytuje preverené bezdrôtové 2,4GHz pripojenie s nízkou latenciou reprodukujúcou vysoko kvalitný zvuk. Nadväzuje na svojich rodinných príslušníkov Arctis Pro Wireless a Arctis 9X a podčiarkuje univerzálnosť tiež využitím Bluetooth pripojenia. Používateľovi tak umožňuje v jeden okamih pripojiť headset k mobilným zariadením pre prijímanie hovorov, prehrávanie hudby a zároveň vnímať herné zvuky cez bezstratové 2,4GHz pripojenie.

Nový headset pokračuje v tradícii svojich predchodcov a ponúka Discord certifikovaný mikrofón a kvalitný zvukový prednes. Obojsmerný ClearCast mikrofón ponúka čistý hlas bez rušivých elementov v pozadí, reprodukcia je naopak podporená technológiou DTS Headphone: X v2.0. Batérie v headsetu Arctis 9 umožnia užívateľovi viac ako 20 hodín aktívneho používania na jediné nabitie.

SteelSeries Arctis 9 je celosvetovo k dispozícii za 199,99 euro s DPH vrátane dopravy prostredníctvom https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-9.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk