Nový Lenovo ThinkBook Plus je už dostupný aj na Slovensku

Nový Lenovo ThinkBook Plus je už dostupný aj na Slovensku

Inteligentné zariadenie pre podnikanie s dvoma displejmi – je dostupný už aj na Slovensku. Teraz si ho už môžu naši zákazníci zakúpiť u vybraných business partnerov, ktorí sa zameriavajú na predaj našich SMB produktov, teda zariadení pre malé a stredne veľké firmy.

Lenovo ThinkBook Plus disponuje štandardným 13,3-palcovým Full HD displejom a 10,8-palcovým displejom, ktorý sa nachádza na hornej strane zatvoreného zariadenia. Tento inovatívny displej vám dokáže zobraziť notifikácie, aby ste už nemuseli kontrolovať emaily na smartfóne počas stretnutí.

Na hornom displeji si môžete robiť poznámky alebo kresliť vďaka digitálnemu peru, ktoré je súčasťou balenia. Reproduktory Harman Kardon a mikrofóny s certifikátom Skype zasa poskytujú prvotriedny zvuk. Vďaka 10. generácii procesorov Intel Core a pamäti Intel Optane je Lenovo ThinkBook Plus rýchlejší a výkonnejší. Navyše s 10-hodinovou výdržou batérie nemusíte hľadať zásuvky, keď ste na cestách.

Lenovo Thinkbook Plus má niekoľko šikovných funkcií zabezpečenia, ako je vstavaná čítačka odtlačkov prstov, integrovaná v tlačidle na zapnutie umiestnenom na boku zariadenia, alebo dedikovaný čip Trusted Platform Module (dTPM), ktorý šifruje vaše dáta či funkciu Windows Hello, ktorá pomáha s ďalším šifrovaním vašich prihlasovacích údajov.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk