Herná rada EVOLVEO Ptero rozšírená o 3 nové PC skrine

Herná rada EVOLVEO Ptero rozšírená o 3 nové PC skrine

Skrine Ptero Q sú dodávané s predinštalovanými ventilátormi chladenia s LED podsvietením.

EVOLVEO rozširuje svoju produktovú radu Ptero určenú hernej komunite o tri nové modely počítačových skríň formátu ATX midi tower. EVOLVEO Ptero Q1, Ptero Q12 a Ptero 20 sú dodávané s predinštalovanými ventilátormi chladenia s efektným LED podsvietením. Presklené časti skríň Ptero Q sú z tvrdeného skla. Skrine majú spodný prachový filter, ktorý je vysúvací. Horné prachové filtre sú odnímateľné, uchytené magnetom. Nové skrine rady Ptero Q sú určené pre základné dosky podporujúce platformu Intel i AMD. Okrem formátu ATX sú kompatibilné aj s formátom Micro ATX a Mini ITX. Ventilátory sú 4pin s MOLEX napájaním a pripájajú sa vzájomne na seba bez nutnosti akéhokoľvek radiča. Ovládanie ventilátora je možné iba pomocou LED tlačidla na kontrolnom paneli skrine.

EVOLVEO Ptero Q1 a štyri 120mm ventilátory

Ptero Q1 je herná počítačová skriňa vybavená štyrmi ventilátormi typu Rainbow Ring RGB o priemere 120 mm. Tri sú umiestnené na čelnom paneli pod mriežkou, ktorá zabezpečuje potrebné prúdenie vzduchu pre dokonalé chladenie, štvrtý ventilátor je umiestnený v zadnej časti skrine. Ovládanie ventilátorov je možné iba pomocou LED tlačidla na kontrolnom paneli skrine. Skriňu je možné v hornej časti ďalej osadiť ďalšími dvomi 120mm ventilátormi. Tieto ventilátory nie sú súčasťou dodávky. Ptero Q1 má dve pozície pre 3,5" interné disky a dve pozície pre 2,5" SSD disky. Maximálna výška CPU chladiča pre túto skriňu je 162 mm. Maximálna dĺžka VGA karty je 350 mm. Rozmery skrine EVOLVEO Ptero Q1 sú 410 × 202 × 455 mm.

EVOLVEO Ptero Q12 a presklené bočnice aj čelný panel

Ptero Q12 má presklenú prednú aj obe bočné strany. Použité je tvrdené sklo. Súčastí dodávky sú štyri 120mm ventilátory typu Rainbow Ring RGB. Tri v prednej časti, jeden v zadnej časti skrine. Chladenie je možné ďalej posilniť ďalšími dvomi ventilátormi v hornom paneli. Ovládanie ventilátorov je možné len pomocou LED tlačidla na kontrolnom paneli skrine. Tieto ventilátory nie sú súčasťou dodávky. Ptero Q12 má dve pozície pre 3,5" interné disky a dve pozície pre 2,5" SSD disky. Maximálna výška CPU chladiča pre Ptero Q12 je 160 mm. Maximálna dĺžka VGA karty je 350 mm. Rozmery skrine EVOLVEO Ptero Q12 sú 370 × 210 × 440 mm.

EVOLVEO Ptero Q20 a dominantné 200mm ventilátory

Ptero Q20 je postavená na rovnakom základe ako Ptero 12. Na prvý pohľad sa však výrazne odlišuje dvomi veľkými 200mm ventilátormi pod priehľadným čelným panelom, ktorý je, ako aj oba bočné panely, vyrobený z tvrdeného skla. Ovládanie ventilátorov je možné iba pomocou LED tlačidla na kontrolnom paneli skrine. Skriňu je možné vybaviť ďalšími ventilátormi chladenia v hornej a zadnej časti. Tieto ventilátory nie sú súčasťou dodávky. Ostatné parametre sú rovnaké s modelom Ptero Q12.

Dostupnosť a cena: Herné počítačové skrine ATX midi tower EVOLVEO Ptero Q sú dostupné vo troch variantoch. EVOLVEO Ptero Q1 je dostupná prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena je 66 EUR vrátane DPH. Pri skrini EVOLVEO Ptero Q12 je doporučená koncová cena 62 EUR vrátane DPH a pri EVOLVEO Ptero Q20 je doporučená koncová cena 58 EUR vrátane DPH.

Zdroj: Evolveo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk