Western Digital ako prvý s externým SSD 8 TB a SuperSpeed USB 20 Gbps

Western Digital ako prvý s externým SSD 8 TB a SuperSpeed USB 20 Gbps

Western Digital Corporation na veľtrhu CES 2020 uviedlo svoje nové inovatívne produkty reprezentované širokou ponukou riešení na ukladanie dát, vrátane predstavenia prototypu, vo svojom odvetví prvého SSD vreckového externého disku, s najvyššou kapacitou na svete a rozhraním SuperSpeed USB 20 Gbps.

Prototyp prelomového externého SSD disku SanDisk 8 TB

Western Digital pokračuje v tradícii prekonávania míľnikov v nových technológiách a na veľtrhu predstavila vreckový externý SSD disk s najvyššou kapacitou na svete a rozhraním SuperSpeed USB 20Gbps.

Inšpirovaná potrebou používateľov zachytiť a uložiť bohatý obsah a mať ho pri sebe, spoločnosť Western Digital pokračuje v posúvaní hraníc možného s prototypom 8TB prenosného disku SSD. Spoločnosť pokračuje v kombinovaní skúseností s využitím pamätí flash a inteligentným dizajnom pri vývoji revolučných riešení, ktoré nielen držia krok s potrebami používateľov, ale dokonca ich prekonávajú. Western Digital taktiež predstavil širokú ponuku prenosných SSD diskov aktuálne dostupných.

Celkom nový 1TB flash disk SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C

Značka SanDisk predstavila ďalej svoj najnovší flash disk s duálnymi konektormi, ktorý spolupracuje so smartfónmi a notebookmi s rozhraním USB Type-C

  • Vysoká kapacita v celokovovom tele umožní používateľom zaobstarať a zachytiť viac fotografií a videí a ľahko tento digitálny obsah preniesť medzi smartfónmi s USB Type-C, tabletmi a notebookmi a počítačmi s rozhraním USB Type-A.
  • Dizajnové riešenie umožňuje uchytiť flash disk na krúžok od kľúčenky a ponúka ohromnú kapacitu v malom rozmere. Používatelia tak môžu mať dodatočnú ukladaciu kapacitu pri sebe, kdekoľvek ju budú potrebovať
  • Nový 1TB SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C bude dostupný behom tohto roku

Herný disk, prvý vo svojom odvetví, s rozhraním SuperSpeed USB 20Gbps WD_Black P50 Game Drive

Produktová rada WD_Black poskytuje výkon, kapacitu a spoľahlivosť, ktorá umožní hráčom počítačových hier a hier na konzolách posunúť svoju hru na vyšší level a hrať bez obmedzení. Päť herných riešení produktovej rady WD_Black okrem iného zahŕňa:

  • Herný disk WD_Black P50 Game Drive SSD, prvý disk vo svojom odvetví, ktorý má rozhranie SuperSpeed USB 20Gbps. Je dostupný už teraz na WD_Black P50 Game Drive SSD
  • Dva externé disky licencované pre Xbox, herný disk WD_Black P10 Game Drive for Xbox One (už teraz dostupný) a WD_Black D10 Game Drive for Xbox One (už teraz dostupný). Tieto dva externé disky sú dodávané s členstvom na skúšku v službe Xbox Game Pass Ultimate.

Zdroj: WD

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk