Western Digital prináša NVMe SSD WD Blue SN550

Western Digital prináša NVMe SSD WD Blue SN550

Nové NVMe SSD poskytuje všetkým technologicky orientovaným profesionálom až štyrikrát vyššiu rýchlosť v porovnaní s diskami SSD SATA.

Plná podpora všetkých nárokov na nové úložiská

Prostredie s vysokým nárokom na výkon úložísk, ako sú spracovanie videa v rozlíšení 4K/8K, rozsiahle súbory alebo aplikácie náročné na spracovávanie dát, vyžadujú spoľahlivosť, odolnosť, rýchlosť a kapacitu. Presne to, čo môže poskytnúť rozhranie NVMe. Podľa správy Forward Insights bude rozhranie NVMe vo viac než 75 % úložísk vyrobených a dodaných v segmente PC do roku 2021. Nový disk WD Blue SN550 NVMe SSD stavia na garantovanej spoľahlivosti produktového portfólia Western Digital NVMe a je vytvorený preto, aby splnil vyššie uvedené požiadavky a premenil slabé miesta v spracovaní dát na produktivitu plnú kreativity.

Vysoký výkon internej rýchlosti pre väčší objem práce a vyššiu rýchlosť

Nový disk WD Blue SN550 NVMe SSD môže byť použitý pri bežnej alebo kreatívnej práci, hraní počítačových hier alebo pri spracovávaní veľkého balíku dát a bude dosahovať štyrikrát vyššiu rýchlosť oproti najrýchlejším SATA diskom Western Digital. So zvýšenou internou rýchlosťou to poskytuje lepší celkový pracovný výkon pri multitaskingu a náročných aplikáciách používateľom, ktorí chcú rýchly systém s rýchlou odozvou pre zvládnutie náročných pracovných zaťažení. Navyše vylepšená konštrukcia chladenia zabezpečí rýchlu odozvu systému a stabilný výkon behom náročných úloh.

WD Blue SN550 NVMe SSD

  • Dostupný v kapacitách od 250 GB do 1TB vo formáte M.2 2280
  • Viac než 4krát vyššia rýchlosť načítania (až 2 400 MB/s) v porovnaní s našimi SATA SSD diskami
  • 5 ročná obmedzená záruka.
  • Disky WD Blue SN550 NVMe SSD sú dostupné v sieti vybraných predajcov a taktiež na WD store.
  • Doporučená koncová cena je 59 EUR (250GB), 82 EUR (500GB) a 143 EUR (1TB).

Okrem diskov WD Blue SN550 NVMe SSD zahŕňa portfólio produktov Western Digital s rozhraním NVMe taktiež oceňované disky WD Black SN750 NVMe SSD, ktoré ponúkajú voliteľne aj chladenie pre jedinečný výkon pri hraní počítačových hier.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk